DEKORASYONDA KELEBEK ETKİSİ

Kelebek ve kuş desenli parçalar yeni sezonun dekorasyon trendlerinde ön planda.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 13 Mart 2014
DEKORASYONDA KELEBEK ETKİSİ<#text>


<#text> Bahar geliyor. Renklerin, çiçeklerin özetle doğanın mutluluğunu her yerde özellikle de en çok vakit geçirdiğimiz ortamda, evimizde hissetmek istiyoruz... İşte bu noktada önerimiz, sezonun ev dekorasyon trendlerinde ön planda olan kuş ve kelebek etkisinden bolca faydalanmanız.


<#text> Nasıl bir kuş ya da ne renkte bir kelebek? Bunun önemi yok. Önemli olan farklı aksesuarlar ya da ana parçaları seçmeniz. İster bir vazo ister yastık ya da bir koltuk! Evinizin dekorasyonuna hangisi uyum sağlayacaksa o parçayı tercih edebilirsiniz.


<#text> Farklı renk ve desenlere sahip kelebek ve kuşlu ürünleri nereden bulacağım diye düşünüyorsanız, bunu oturarak da yapabileceğinizi hatırlatalım...


<#text> Nasıl mı? www.evmanya.com<#text>'da evlerimizi, bahçemizi, teras veya balkonlarımızı bahara hazırlamak için kullanacağımız dekorasyon ürünleri, yastıklar, dekoratif objeler, tablolar, nevresim takımları, puflar, sehpalar, koltuklar, berjerler, aydınlatmalar, perde ve örtüler bol bol mevcut. Bu bahar dekorasyon trendleri için bir uğrayıp bolca ilham almayı unutmayın!


<#text>


<#text>

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

Bu ay kapağımızda 2024'e farklı ve çok heyecanlı başlangıçlarla giren Eda Ece var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.