DEKORASYONDA PEMBE DEVRİ

Stillerin olduğu gibi dekorasyonunun da trendleri var. Pembeyse çok trendy!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 27 Mart 2014
DEKORASYONDA PEMBE DEVRİ






Her sezon, kıyafetler için trendler belirleniyor, renkler tanımlanıyor, kesimler tasvir ediliyor. Peki ya evinizin ‘stili'? Onun da bir modası olduğunu unutmayın! Şimdi özellikle de havaların da ısınmaya başlamasıyla birlikte özellikle pastel ve baharı çağrıştıran tonlar ev dekorasyonunun temel taşlarını oluşturuyor.


Ama içlerinde bir ton var ki, yaz-kış insanın içini neşeyle dolduracak cinsten: Pembe... Pembe paletinde pudradan magentaya kadar geniş bir yelpaze var. Özellikle pudra pembeyse en tercih edilen tonların başında geliyor. Kullanıldığı ortamlara huzur veren, yumuşak, masum ve sıcak bir renk olan pudra pembe, bu renkteki mobilya ve aksesuarlar ile evinizde ferah, aydınlık ve aynı zamanda romantik mekanlar yaratmanızı sağlıyor.


Evinize ilkbaharın iç açıcı ferahlığını getirmek ve ufak dokunuşlarla fark yaratmak istiyorsanız, burada sizin için derlediğimiz pudra pembe ürünlere göz atabilirsiniz. Pudranın farklı tonlarındaki kanepeler, perdeler, markizler, nevresim takımları, abajurlar, sehpalar, halı ve dekoratif yastıklar gibi ve çok daha fazlası içinse evmanya.com'u deneyin deriz.






SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.