DERİMOD’DAN ÖDÜLLÜ YARIŞMA

Derimod'un Instragram yarışmasında 200TL hediye çeki kazanma şansınız var!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 05 Şubat 2014
DERİMOD’DAN ÖDÜLLÜ YARIŞMA
<#text>Sevgililer Günü yaklaşırken, firmaların farklı kampanyaları da dikkat çekiyor! Derimod, Sevgililer Günü için ‘Biri size biri sevdiğinize' konseptiyle bir kampanya düzenliyor. Kampanyada ‘etiketin yarısı ve 2.ürüne ekstra %50 indirimle çiftlerin hem kendilerine hem de hayatlarındaki özel insanlara hediye alması kolay hale geliyor! Tüm deri ceketlerde geçerli olacak kampanya onlarca trendy modeli kapsıyor.


<#text>


<#text>  Burada bir parantez açıp, deri ceketlerde bu sezon bordo, lacivert, haki, kırmızı ve toprak renklerin çok popüler olduğunun da altını çizmek istiyoruz! Bir başka tavsiyemiz ise modellerde klasik çizgiden biraz çıkıp, hemen her gardırobun temel taşı olacak ‘Biker' modellere yatırım yapmanız! Zira trendler değişse bile biker ikonik bir model olma özelliğini her zaman koruyor!


<#text>


<#text> Derimod'un oldukça eğlenceli bir kampanyası daha var! Instagram takipçilerine yönelik kampanyada, takipçiler Derimod imzalı bu sezona ait herhangi bir ürünü (kadın-erkek, ayakkabı, çanta, deri ceket) üzerlerine giyiyor ve fotoğrafını çekip @derimodmoda ismini ekleyerek ve #benimderimodum etiketiyle Instagram'da paylaşıyorlar... En çok beğeni toplayan ilk dört kareye  www.derimod.com.tr<#text>'de kullanılmak üzere 200 TL değerinde hediye çeki verilecek. Son katılma tarihiyse 17.Şubat.2014...

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

Bu ay kapağımızda 2024'e farklı ve çok heyecanlı başlangıçlarla giren Eda Ece var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.