DETAYLARDAKİ FARKLILIKLAR

Aynalar evlere hareket katıyor. Bu aynaları Amerika'dan alabilirsiniz! Nasıl mı?

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 15 Mayıs 2014
DETAYLARDAKİ FARKLILIKLAR


Detaylardaki minik farklar dekorasyonda son derece büyük etkiler yaratabiliyor. Farklı tasarımlara sahip çerçeve ve aynalarla da bu etkiyi yaratmanız mümkün. Üstelik bunu Amerika'da trend olan ürünlere Türkiye'de ilk sahip olan kişilerden biri olma şansı yakalayarak yapabilirsiniz. Amerikadaniste.com sayesinde, Amerika'daki ilginç tasarımlara kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz. Nasıl mı?


Amerikadaniste.com, Amerika'daki internet sitelerinden online alışveriş yapmak isteyen internet kullanıcılarına, Amerika'da bir posta adresi sağlıyor ve sizin bu adrese gelen paketlerinizi Türkiye'deki adresinize yönlendiriyor. Paketler Amerika'daki adrese ulaştığında e-mail ve SMS yoluyla size bilgilendirme mesajı iletiliyor.~

Türkiye adreslerinize yönlendirmek istediğiniz paketlerinizi seçip, online olarak gönderim emri veriyorsunuz ve . Amerikadaniste.com'da “Gönder” butonuna bastıktan sadece 2-3 iş günü sonrasında gün paketleriniz Türkiye'deki adresinize teslim ediliyor.


2006 yılında Seyfi Erol tarafından kurulan Amerikadaniste.com dünyanın lider posta yönlendirme firmalarından biri olma yolunda hızla ilerliyor. Üstelik alışverişiniz sırasında tüm soru ve sorunlarda sizlere yardımcı oluyor.


Ev ve ofislerinize bu ayna ve çerçevelerle farklı bir boyut kazandırmak için hemen Amerikadaniste.com 'u ziyaret etmelisiniz.

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.