DİJİTAL MODEL SHUDU KIRMIZI HALIDA

2019 BAFTA Ödüllerinde hiç görmediğiniz bir yenilik olacak…

Dijital model Shudu, ilk kırmızı halısı için hazırlanıyor! Ünlü fotoğrafçı Cameron-James Wilson tarafından yaratılan avatar, 10 Şubat’ta gerçekleşecek BAFTA Ödülleri'nde görülecek, tabii dijital platformda! İngiltere’nin telekomünikasyon şirketi EE ile işbirliği yapan Wilson, Shudu’yu seyircilere stilistlik yapması için hazırladı. Akıllı teknoloji ile kırmızı halı elbiseleri hakkında tavsiyeler verecek olan Shudu, bir ilki gerçekleştirecek.“Bu sene bambaşka bir şey deneyerek, dijital süper model Shudu’yu BAFTA kırmızı halısında hayata getiriyoruz,” diyen EE Pazarlama Direktörü Pete Jeavons, bu heyecan verici haberi duyurdu. Büyük holografik anı için hazırlanan Shudu, Swarovski tarafından hazırlanan sarı bir elbise giyecek. “Kendimizi, modanın inovasyonunu ve yaratacılığını desteklemek için adadık,” diyen Nadja Swarovski, Shudu’nun elbisesini binlerce Chaton kristalinden tasarladı. 

2018’de dijital model çılgınlığı ile hayatımıza giren Shudu, geçtiğimiz sene WWD’nin kapağı olarak ününü duyurmuştu. En son, Balmain’in kampanyasında yer alan Shudu, gerçek süper modellerle yarışacak gibi görünüyor!

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.