DÜNYA AYI’NDA AVEDA’NIN AMACI MÜMKÜN OLDUĞU KADAR ÇOK KİŞİYE TEMİZ SU ULAŞTIRMAK

Aveda, Charity: Water aracılığıyla ihtiyacı olan insanlara temiz su sağlama çabasına her sene olduğu gibi bu sene de devam edİyor...

Dünyayı korumayı misyon edinen Aveda, Dünya Ayı’nda, bir kez daha ortaklık içinde olduğu Charity: Water’ı desteklemeyi unutmuyor ve 2021 yılında da ihtiyacı olan insanlara temiz su sağlamaya çalışıyor.

1999 yılından bu yana, Aveda'nın kurucusu Horst Rechelbacher'ın markanın yıllık düzenlenen Dünya Ayı kampanyası için dünya çapında çevresel sorunlar için yaklaşık 65 milyon dolar toplayarak önemli bir etki yarattı. Bu yıl, ortağı Charity: Water ile birlikte Aveda, 2021 Dünya Ayı boyunca Hindistan, Nepal, Madagaskar ve Etiyopya'da ihtiyacı olan insanları korumak ve onlara temiz su sağlamak için 2 milyon dolardan fazla para toplama misyonunu üstleniyor.

İhtiyacı olan insanlara temiz su sağlama misyonunu desteklemek ve 2 milyon dolardan fazla para toplama hedefine ulaşmak için Aveda’ya destek olmak isterseniz aşağıdaki fırsatları değerlendirebilirsiniz…

  1. TANIŞMA SETLERİ: Aveda’nın çok satan Tanışma Setlerinin (Aveda’nın Nutriplenish, Botanical Repair ve Invati Advanced serilerinden ürünler içeren) satışından Charity: Water’a 5 dolar bağışlayacaktır.

  2. 22 NİSAN DÜNYA GÜNÜ BAĞIŞI: Aveda, 2021 Dünya Günü'nde (22 Nisan) ABD'de ve birçok farklı ülkedeki mağazalarının ve online satışlarının %100'ünü Charity: Water'a (600.000$'a kadar) bağışlayacak.

  3. ONLARIN AYAKKABILARINDA 3,7 MİL YÜRÜYÜŞ: MoveSpring ortaklığı ile Aveda, Nisan ayı boyunca sanal bir Dünya Ayı RunWalk'a ev sahipliği yapacak. Herkes, gelişmekte olan ülkelerde insanların su kaynaklarına yürüdükleri ortalama mesafe olan 3,7 mil koşmak veya yürümek için kayıt yaptırmaya ve bu etkinliğe katılmaya davet ediliyor. 25 dolarlık giriş ücreti, ihtiyacı olan insanlara temiz su sağlanmasına yardımcı olacak. 


Etİketler