DÜŞLER DÜNYASI

Sinemanın büyülü dünyasında; aşk ve macera bizleri bekliyor…

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 02 Mayıs 2014
DÜŞLER DÜNYASI<#text>


<#text> Açık konuşmak gerekirse, bu hafta sıradan Hollywood filmleri izleyeceğiz. Biri hariç. “Düş ve Gerçek”, özellikle Cannes'daki en büyük ödül olarak bilinen Palme d'Or adaylığı ile dikkat çekiyor. Cameron Diaz ve Kate Upton gibi isimlerle öne çıkan romantik komedi Öteki Kadın ise, gülüp eğlenmemizi sağlayabilir.


<#text>


<#text> Düş ve Gerçek


<#text> Arnaud Desplechin'in yönettiği ve Benicio Del Toro, Mathieu Amalric, Gina McKee ile Larry Pine'in oynadığı Düş ve Gerçek (Jimmy P.), özellikle Benicio Del Toro'nun oyunculuğu ile dikkat çekiyor. 2. Dünya Savaşı'nda Fransa'da savaşmış olan Jimmy Picard'ın savaş sonrası yaşadığı travmanın konu edildiği film, Cannes ve César dahil bir çok festivale katılmış ve tam 6 dalda adaylık kazanmış. Ödüle layık görülmediyse de hem bir festival filmi olması nedeniyle hem de tabii ki Del Toro hatırına izlenmeli.


<#text>


<#text>


<#text>~


Öteki Kadın<#text> Nick Cassavetes'in yönettiği ve Cameron Diaz, Leslie Mann, Kate Upton ile Don Johnson'ın oynadığı Öteki Kadın (The Other Woman), haftanın romantik komedisi. Sevgilisinin evli olduğunu fark eden Carly'nin sevgilisinin eşi ve sevgilisinin yeni sevgilisini de yanına alıp ortak düşmana karşı güçlerini birleştirdiği eğlenceli bir film. Standart, Hollywood stili bir film olsa da biraz nefes alıp rahatlamak için iyi bir seçenek olabilir.


<#text>


<#text>


<#text>~

Son Üç Gün<#text>
McG'nin yönettiği ve Kevin Costner, Amber Heard, Hailee Steinfeld ile Connie Nielsen'in oynadığı Son Üç Gün (3 Days To Kill), gizli servis ajanı Ethan Runner'ın hikayesini konu alıyor. Yakalandığı ölümcül hastalık sonrası eşi ve kızıyla arasındaki ilişkiye yoğunlaşan ama işini de ihmal etmeyen tehlikeli ajanın ölüm kalım savaşını anlatan filmde elbette uzun süredir ortalıklarda pek görünmeyen Kevin Costner, merak uyandırıyor. Aksiyon sevenler kaçırmamalı.


<#text>


<#text>


<#text>


<#text> —Nesrin Yücetürk

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Mart Sayısı Çıktı!

ELLE Mart Sayısı Çıktı!

Baharı Hande Erçel ile karşılıyoruz.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.