EFSANE İSİMDEN YENİ KİTAP

EFSANE İSİMDEN YENİ KİTAP

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 09 Haziran 2014
EFSANE İSİMDEN YENİ KİTAP
83 yaşındaki New York'lu fotoğrafçı Ron Galella arşivinden derleyeceği bir ‘foto-kitap'la hepimize derin bir nostalji yaşatacak...

Artık sadece MET Gala'larda fotoğraf çeken Galella, eskisi gibi ünlülerin peşinden gitmek yerine artık ünlüler onun önüne gelip poz veriyor. Bunda yaşının ve elinden bırakamadığı bastonunun etkisi var şüphesiz. Yeni nesil ünlülerden en çok Taylor Swift ve Nicole Kidman'ı beğeniyor. Ama yine de ünlülerin kameraların bu kadar farkında olmadığı, daha doğal oldukları hallerini özlediğini eklemeyi de ihmal etmiyor.

Ünlü manken Linda Evangelista, Galella'nın objektifinden


~Moda dünyasının yakından tanıdığı Galella'nın bu ay yayınlanacak 15. kitabı New York hakkında olacak. Bunu iki kitap daha izleyecek: ‘Sexy Fashion' ve de ‘Nudes'... Eh isimleri seksi moda ve çıplaklar olan iki kitabın konusunu tahmin etmeye gerek yok. Tek merak, hangi ünlülerin bu kitapların içinde olacağı.

Zira Galella'nın arşivi son derece geniş! Mick Jagger, Elvis Presley, Diane von Furstenberg... Hepsinin en popüler en zirvede olduğu yıllarda en özel mekanlarda çekilmiş halleri, Galella'nın ‘altın' madenini teşkil ediyor. 83 yaşına sığan başkalarının büyük hayatlarıysa onun bugünkü motivasyonu!

Galella'nın bu ay satışa çıkacak kitabını beklemekse bizim yeni motivasyonumuz!

Marlon Brando, Galella'nın objektifindenSON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.