ELLE 15 YAŞ DAHA GENÇ

Dört bir yandan gelen tebrik mesajlarını sizinle de paylaşmak istedik!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 08 Mayıs 2014
ELLE 15 YAŞ DAHA GENÇ
Bu ay ELLE 181. sayısıyla çıktı piyasaya. Tam 15 yaşını doldurdu. Yeni bir yaş, yeni başlangıçlar demek her zaman, biliyoruz! Bizim için her sayı yeni bir başlangıç oldu bu 15 yıl boyunca. Türk dergicilik tarihinde önemli bir mihenk taşı olmanın verdiği gururla hazırladık mayıs sayımızı da sizler için... Yaşlanmayı değil yaş almayı prensip edindik kendimize. Bu nedenle #ELLE15yearsyounger diye çıktık yola... Kendimizi 15 yaş daha genç hissediyoruz gerçekten de!

Dergimize gösterdiğiniz ilgi ve bizimle paylaştığınız yorumlarınız, bize her zaman güç veriyor, daha güzelini yapmak üzere motive ediyor. Bu sayıya özel olarak bir de hem Türkiye'deki maceramıza tanıklık eden ve bize yol arkadaşlığı yapan ünlü isimlerden ve markalardan hem de dünyanın dört bir yanından, kardeş ELLE dergilerinden gelen mesajlarla duygulandık, gururlandık... Onları sizlerle de paylaşmak istedik!

Galerimizi ziyaret ederek, gelen mesajların hepsine ulaşabilirsiniz. Bunlar burada derleyebildiklerimiz. Ama aynı zamanda ofisimizi Amazon Ormanları'nın ortasında yer alan son derece şık bir pastaneye dönüştüren çiçeklere, pastalara, balonlara, hediyelere de binlerce kez teşekkür ediyoruz.

Biz sizinle beraber oluşturduğumuz bu maceranın içinde olmaktan son derece mutlu, bir o kadar da gururluyuz! Ve herkese sonsuz teşekkürlerimizi yolluyoruz!

Video mesajlarımız linki tıklayın ve diğer mesajlar için lütfen galerimizi ziyaret edin :)!

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.