ELLE MAYIS 2015 TABLETTE!

ELLE MAYIS 2015 TABLETTE!

Gülşah ÖZTÜRK GÜLŞAH ÖZTÜRK 04 Mayıs 2015
ELLE MAYIS 2015 TABLETTE!
Yaza girmeden önce, size özel hazırladığımız, vücudunuzu ve beslenme düzeninizi iyi yönde değiştirecek bir rehber kitap niteliğindeki ELLE Mayıs sayısı şimdi AppStore ve GooglePlay'de!

Spora ve spor yapan kadınlara ithaf ettiğimiz Mayıs sayımızda, Türkiye'de de uluslararası platformlarda başarı kazanmış değerli sporcu kadınlarımızı kapağımıza taşıdığımızı söylemiştik. Kısaca onları hatırlamak gerekirse: 2014 Dünya Karate Şampiyonası'nda bayanlar 50 kiloda altın madalya kazanan milli karateci Serap Özçelik, hedefinde Grand Slam kazanmak olan tenisçimiz İpek Soylu, Milli Basketbol Takımı oyuncusu Cansu Köksal ve 4 dünya rekoru bulunan serbest dalışçı Şahika Ercümen.

Sağlıktan modaya, modadan güzelliğe her şeyi bulacağınız ELLE Mayıs sayısının daha eğlenceli ve interaktif şeklini indirip, hafta sonunuza renk katabilirsiniz. Beyazlar, irili ufaklı ve rengarenk çiçekler, her yöne çekilen çizgilerle yeni sezonun tüm trendlerini ve onlara uygun parçaları bulabileceğiniz adresleri ELLE Mayıs sayımızda bulacaksınız. Onları nasıl kullanacağınız hakkında fikir veren moda çekimlerimizin arka planında neler yaşandığınıysa tablete özel hazırlanan video'larda izleyebilirsiniz.

Tabii erkekleri de düşündük. Sezonun erkek modasını tüm ayrıntılarıyla işlediğimiz ELLE Man eki, ELLE Mayıs sayısıyla birlikte hediyeniz. Onlarca sayfa moda çekimi, stil önerileri, en son güzellik trendleri: farklı ve zenginleştirilmiş interaktif içeriğiyle, ELLETurkiye tablet versiyonu GooglePlay ve AppStore'da!


ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.