ELLE ŞUBAT SAYISI BAYİLERDE!

ELLE ŞUBAT SAYISI BAYİLERDE!

‘Ben aynen o çocuktum; tam ‘aşk adamı'. Çok aşık oluyordum'. Kerem Bürsin aşk durumunu böyle anlatıyor. Büyük bir çıkış yaptıktan sonra yükselişini sürdüren yakışıklı oyuncu, aşka adadığımız Şubat sayımızın kapak konuğu... Ona, ELLE Style Awards 2014'te ‘Yılın Modeli' seçilen Frida Aasen eşlik ediyor. Konular Editörümüz Suzan Yurdacan'ın gerçekleştirdiği röportajda Bürsin,  ‘İlk aşkını hatırlıyor musun?' sorusuna ‘Yedi yaşındayken anneme, beğendiğim kızı restorana götürmek istediğimi söylemiştim...' diye cevap veriyor. Devamını ELLE Şubat sayısında bulacaksınız..

‘#AşkNeredesin' hastag'iyle, bu soruya cevap aradığımız yeni sayımızda, kimsenin yardımı olmadan aşkı bulmayı başarmış ünlü çiftelere de yer veriyoruz: Salvador Dali ve Gala, Rilke ve Salome, Cemal Süreyya ve Tomris Uyar. Bu sayıda sizi eğlenceli bir de test bekliyor... Çözünce aşk yaşınızın kaç olduğunu öğreneceksiniz!

Ve tabii yeni sezon: İlkbahar-Yaz 2015 sezonuna dair en yeni look'ları ve aksesuarları detaylarıyla bulacağınız ‘Trends' ekimiz ve yeni sezon için size ilham verecek Street Style Book, ELLE Şubat sayısıyla birlikte hediyeniz.

Hepsi ve daha fazlasını bulacağınız ELLE Şubat sayısı bugün bayilerde!

Etİketler