ELLE’LE YEŞİL YARIŞMA

Bugünden itibaren son derece eğlenceli bir yarışmaya başlıyoruz.İşte ayrıntılar!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 03 Haziran 2014
ELLE’LE YEŞİL YARIŞMA
<#text>Bugünden itibaren yeşil sayımıza özel bir yarışmamız var! Haziran sayımızı alın, dergideki en beğendiğiniz sayfayı seçin, örnek fotoğrafımızda olduğu gibi (solda) stilinizi de yansıtan eklemelerle bir kare çekin #benimdergimbenimstilim etiketiyle @elleturkiye diye ekleyerek kendi Instagram hesabınızdan paylaşın, 284 TL değerindeki 100 ml'lik Estee Lauder Sensuous Nude parfüm kazanın! 


<#text>


<#text> En çok ‘beğen' oyu toplayan ilk dört yarışmacının yanı sıra ELLE jürisi tarafından seçilecek bir kişiyle beraber toplam beş kişinin dereceye gireceği yarışmamızın ödülü 100ml'lik 284 TL değerinde Estee Lauder Sensuous Nude parfüm! Yarışmamız 10.Haziran.2014'de saat 00.00'da sona erecek...


<#text>


<#text> Kazanacağınız ödül hakkında daha detaylı bilgi almak için buraya tıklayın!


<#text>


<#text> Lütfen dikkat: Hashtag ve mention'ın eksik olduğu başvurular geçerli sayılmayacaktır! Katılım koşullarını dikkatle okumanızı rica ediyoruz.


<#text>


<#text> KATILIM KOŞULLARI:


<#text> - Fotoğraflar özgün olmalıdır. Başka kişilerin veya ELLE Türkiye'nin hesabından alınan fotoğraflar geçerli sayılmayacaktır.


<#text> - Bir yarışmacı sadece bir fotoğrafla katılabilir.


<#text> - Fotoğraflarda ELLE dergisi Haziran-2014 sayısından bir konu sayfası mutlaka yer almalıdır ve fotoğrafa bir styling eşlik etmelidir.


<#text> - Tek başına derginin fotoğrafı geçerli sayılmayacaktır.


<#text> - Katılımcıların aldığı ‘beğen' oyları incelenecek ve buradaki herhangi bir kötü niyetli uygulama tespit edildiği takdirde yarışmacının başvurusu geçersiz sayılacaktır.


<#text> - Yarışmacılar, dereceye girdikleri takdirde fotoğrafın orijinalinin kendilerine ait olduğunu kanıtlamakla yükümlüdür. Bu olmadığı takdirde, ELLE dergisi, katılımı geçersiz sayma hakkına sahiptir.


<#text> - Dereceye giren beş kişiye bir adet 100 ml'lik Estee Lauder Sensuous Nude parfüm hediye edilecektir.


<#text> - Hediyelerin teslimatı kazananlar belli olduktan sonra alınacak irtibat adresleri vasıtasıyla yarışmacılara kurye ile yapılacaktır.

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

Bu ay kapağımızda 2024'e farklı ve çok heyecanlı başlangıçlarla giren Eda Ece var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.