#ELLEWeekend2014

#ELLEWeekend2014

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 12 Mayıs 2014
#ELLEWeekend2014
Bu yıl sekizincisi düzenlenen ELLE Weekend'in 2014 konsepti ELLE 15 years Younger! İlkbaharın gelişiyle birlikte Bodrum'daki Thor Luxury Hotels&Spa'da yaza 'merhaba' derken aynı zamanda da 15'inci yılımızı kutluyoruz.

9-11 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşen bu keyifli hafta sonu her zamanki gibi havaalanında başlıyor. Tav Passport Prime Class Lounge'taki buluşma ve kahvaltı sonrasında enerjik ve heyecanlı ekip Atlasjet'in özel uçağıyla Bodrum'a geliyor.~Otele girişte ELLE Weekend ekibini balonlar eşliğinde karşılayan otel yetkilileri, içilen serin kokteyller, sonrasında odalara bırakılan birbirinden güzel ve kullanışlı Max Factor ürünleriyle mutluluk ikiye katlanıyor! Yoğun programa verilen kısa mola sonrasındaysa herkes tüm heyecanıyla güne hazır!~Serin havaya inat plajın yolunu tutanlar ve havuz başında sohbet edenler ilk partide tekrar bir araya geliyor. Garden Beach'te, günbatımında gerçekleşen Happy Hour'da sıcacık güneşi hissetmek ve terlikleri atıp çimlerde dans etmek herkese iyi geliyor! Tabii dinlenmek de lazım öyle değil mi? Çünkü asıl eğlence akşam ‘The Night is Young' konseptli partimizde yaşanıyor! (Zaten Instagram hesabımızdan canlı paylaşımlarımızı takip ediyorsunuzdur: @elleturkiye)~Mehmet Yılmaz, Pınar – Yağmur Atacan, Oben Budak, 15.yıl özel sayımızın kapağını süsleyen Sabahat Doğanyılmaz ve Demet Yoruç'un da aralarında bulunduğu konuklarımız, ELLE ekibinin en çılgın halleri ve eğlenceli etkinliklerden tüm detayları fotoğraflarla görmek ve heyecanımıza ortak olmak için galerimizi ziyaret edebilirsiniz...

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.