EN ETKİLİ 7 KREM

Yaz aylarında güneşle aramıza giren en sevimsiz dert olan selülite etkili çözüm!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 11 Temmuz 2014
EN ETKİLİ 7 KREM
Selülit zayıftan kiloluya, gençten orta yaşlıya neredeyse tüm kadınların ortak problemi! Kadınların boyuna doğru gelişen kas kütlelerinin arasına yerleşen yağ tabakalarının parçalanması sonucunda ortaya çıkan bu problemin erkeklerde olmamasının tek nedeni de bu kas dokusu farklılığı! Hal böyle olunca, estetikle ilgili diğer birçok dertte olduğu gibi bu konuda da uğraşmak kadınlara düşüyor! 

Hepimizin bidliği gibi bu derdin en etkili çaresi spor yapmak ve beslenme alışkanlıklarımızı düzenlemek. Tabii genetik birçok faktör selülit oluşumunda etkili ama beslenme ve sporla selülitleri kontrol altında tutmak mümkün. Öte yandan büyük çoğunluğumuz için, çok çaba gerektirmeyen çözümlere sığınmak tercih nedeni. O zaman da sahneye selülit karşıtı kremler çıkıyor!

Markalar da bunu çok iyi bildiğinden her yıl bu kremlerin yenilerini sürüyor piyasaya. Bu kadar çok seçenek varken arasından hangisini seçmek gerekir sorusunun cevabına gelince: Denenmiş olan ve sonrasında tavsiye edilen kremleri seçmek en sağlıklısı. Biz de burada bazılarını kendimizin denediği bazılarını da tavsiye sonucunda toparladığımız en etkili yedi kremi derledik sizler için. Tabii yine uzmanların sıklıkla söylediği cümleyi kurarak: Tek başına krem ya da tedavi etkili olmaz; sağlıklı beslenme ve düzenli sporla desteklemek şart!~ELANCYL, 107TL~SWISSCARE, 189TL~CAUDALIE, 75TL~COSMED, 45TL~NUXE, 125TL~SEPHORA, 75TL~AISHA, 55.25TL

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.