EN YENİ BEYMEN

EN YENİ BEYMEN

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 14 Nisan 2014
EN YENİ BEYMEN
Zorlu Center'daki ilk moda ziyaretlerimizden birini, merakla beklenen yeni mağazaya yapmıştık. Beymen Pazarlama Direktörü Elif Tellaloğlu ile Suzan YURDACAN konuşmuş ve bu en yeni, en iddialı Beymen'in farkını öğrenmişti. Eğer hala gitmediyseniz çok geç olmadan yolunuzu Zorlu'ya düşürmelisiniz. Ama önce sizi nelerin beklediğini okumalısınız...

Uzun süre çok konuşulan ve merakla beklenen Beymen, Zorlu Center'da açılalı bir hayli zaman geçti. 10 bin metrekarelik dev alışveriş alanı, toplam bin 800 metrekarelik yedi markalı butik ve Beymen Club'la Beymen, hemen ilgi odağı oldu. Biz de markanın Pazarlama Direktörü Elif Tellaloğlu'yla buraya özel yenilikleri konuştuk.~ ELLE: Zorlu Center'daki Beymen alanı çok iddialı. Ne tür yenilikler söz konusu?
ELİF TELLALOĞLU:
Bu en yeni mekanımızda, çok özel bir konseptle modanın ötesinde hayatın ritmini takip eden, rutinden uzak; sanatı, yeni markaları, yeni ürünleri ve departmanlarıyla çok kapsamlı ve dolu dolu bir mağaza yarattık.

ELLE: Alanınız gerçekten büyük. Bu nasıl bir fark yaratacak?
E.T.:
Kadın ve erkek katlarındaki ürün ve marka gamı genişledi, kozmetik departmanımız yeniden hayata geçti, “home” bölümünde ürün ve marka gamı arttı; çanta ve ayakkabı bölümü bin metrekarelik alanda hizmet veriyor.

ELLE: Biraz da kozmetik departmanını anlatın lütfen.
E.T.:
Beymen Zorlu Center'da kozmetik bölümüne hak ettiği alanı tahsis edebildik; birbirinden özel ve beklenen markayı 500 metrekarelik büyüleyici alanda bulabilirsiniz.~ BEYMEN ZORLU CENTER'A GİTMEK İÇİN 9 NEDEN


1. Tam 42 yıllık deneyime sahip marka, bu en yeni mekanında beklentileri aşmış.


2. İki kata yayılan 10 bin metrekarelik yeni mağaza ferah, modern ve albenili.


3. Beymen Zorlu Center, 400 dünya markasını müşterileriyle buluşturuyor.


4. Elif Tellaloğlu'nun da söylediği gibi, yeni Beymen ayakkabı ve çanta çeşitliği açısından cennet.


5. 500 metrekarelik kozmetik departmanında yok yok.


6. Kadın katında Céline, Chloé ve Bottega Veneta'nın “tunnel store”ları; Balenciaga, Givenchy, Ralph Lauren Blue, Reed Krakoff “shop-in-shop”ları; erkek katında Armani Collezioni, Canali, Corneliani, Kiton ve Polo Ralph Lauren'in “shop-in-shop”ları sizi alışveriş zevkinin doruğuna çıkaracak.


7. Beymen Home, çok geniş alanda hizmet veriyor. Etro Home, Blumarine ve Ralph Lauren Home markalarının ev tekstili koleksiyonlarının yanı sıra; Herend, Lenox, Haviland ürünleri, dekorasyon tutkunlarının beğenisine sunuluyor.


8. Beymen Home'da ayrıca hediyelik ürünlere ağırlık verilmiş. Kırtasiyeden parfümlü mumlara kadar çok geniş ürün ve fiyat yelpazesine sahip.


9. Dior, Dolce&Gabbana, Emilio Pucci, Stella McCartney, Tory Burch, Valentino ve Saint Laurent butikleri de Beymen işbirliğiyle Zorlu Center'da.Suzan YURDACAN
Fotoğraf: Pınar GEDİKÖZER

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.