ERKEKLERE PLAJ ŞIKLIĞI

Bluemint, trendy olmayı seven erkeklere ayrıcalıklı bir koleksiyon sunuyor!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 24 Mayıs 2014
ERKEKLERE PLAJ ŞIKLIĞI<#text>


<#text> Plaj mevsimine geldik sayılır! Şimdi artık tatil planlarını, tatil stiliyle tamamlama zamanı! Bir süredir plaj şıklığı kadınların tekelinde... Ama artık erkekler de plaj stillerine önem veriyor. Tabii onların tercihi , seçtikleri mayonun trendy ve şık olduğu kadar rahat da olması.


<#text> Erkek mayolarında geçtiğimiz yıllarda slip mayolar tekrar trendy olmuştu ama şurası bir gerçek ki, birçok erkek için en rahatı plajda istedikleri gibi hareket etmelerini sağlayan şort mayolar.


<#text> Bluemint'in bu konuda oldukça zengin, zamansız ve dinamik bir koleksiyonu var. Londra merkezli marka özellikle teknik kumaş ve farklı desenlerdeki profesyonelliğini, ustaca çalışılmış ve konforun ön planda tutulduğu kalıplarla birleştiriyor.


<#text> Biz de sizlere ilham vermesi için, 2014 İlkbahar-yaz koleksiyonundan birkaç model seçtik. Daha fazlası için markanın web sitesini ziyaret edebilirsiniz: www.bluemint.com<#text>

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Kasım Sayısı Çıktı!

ELLE Kasım sayısı, ELLE MAN ve ELLE Time ekleri ile birlikte tam 400 sayfa! Kapak yıldızlarımız ise Hazal Kaya, Boran Kuzum ve Serkan Çayoğlu.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.