EVLİLİK EKİNİ KAÇIRMAYIN!

Bu ay ELLE Nisan sayısıyla birlikte dopdolu Marriage evlilik eki hediye!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 03 Nisan 2014
EVLİLİK EKİNİ KAÇIRMAYIN!
Parıl parıl parlayan bir tek taş ve beraberinde gelen o meşhur soru: ‘Benimle evlenir misin?' Bir genç kız başka ne ister ki? Aman aman, cevapları sıralamayın! Mecazi anlamda sormuştuk ve evet biliyoruz! Böyle bir teklif almış her genç kızın istediğini: Tüm zamanların en güzel düğününü!

En evlilik planı yapmayanımızın bile bir ‘mükemmel düğün' hayali vardır. Son derece zorlu olan bu planlama sürecinde size biraz da olsa yardımcı olalım istedik! ELLE ekibi olarak, dergimizin nisan sayısı ile beraber ücretsiz olarak alabileceğiniz tam 90 sayfalık bir ek hazırladık sizin için...

Farklı gelinlik modelleri, en romantiğinden en asisine bütün gelinler için makyaj önerileri, gelinliğinizi tamamlayacak en trendy takı seçeneklerini bu ekimizde bir araya getirdik.

Bir düğünü planlarken neye ihtiyacınız olacak? İşte bu soruya eksiksiz cevap verebilecek öneriler hazırladık. İlham alacağınız onlarca gelinlik modelini içeren iki özel çekimimizle Marriage&Accessories ekimiz evlenecekler için pratik öneriler, bu yaz evlenmeyi planlamayanlar içinse bol bol hayal kuracak malzeme ile dopdolu!

Dergi versiyonunu tercih edenler için bayilerde, ELLE Nisan sayısı ile, dijital ortamdan şaşmayanlar içinse App Store ve Google Play'de ELLE Turkiye adıyla...

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.