EXQUISE İLKBAHAR/YAZ 2018 KOLEKSİYONU

Şehir hayatının karmaşası içinde şık kalmayı başaran kadınlara hitap eden koleksiyon günden geceye, mesai gününden hafta sonu kaçamağına aynı gardıropla devam etme imkanı sunuyor.

Klasik formları yenilikçi detaylarla birleştirmeyi seven Exquise, #SolarDiva koleksiyonuyla da Exquise kadınının yüzünü daha fazla doğaya çeviriyor.

Keten ve pamuk gibi doğal elyaflı kumaşların hafifliğiyle #SolarDiva zaman ve mekan ayrımını ortadan kaldırıyor.

Markanın imzası haline gelen siluetlere bu kez hacimli volanlar eşlik ediyor. Cesur tulumlar ve zarif yaka detayları koleksiyonun en dikkat çekici parçaları olarak öne çıkıyor. Sabah brunch’a giyilen bir elbise, sadece aksesuar ve ayakkabı değiştirilerek akşam da bir kokteyle giyilebilecek hale geliyor. Sarıdan yeşile, mercan tonlarından maviye kadar birçok farklı rengin hem canlı hem pastel tonlarının yer aldığı koleksiyonda, şehirli kadınların Akdenizli havasını devam ettiren çizgiler, bu coğrafyadan ilham alan pötikare ve floral desenlerle bir araya geliyor.Gökkuşağının tüm renklerini bir araya getirip zengin bir koleksiyona dönüştüren Exquise, İlkbahar/Yaz 2018 #SolarDiva koleksiyonu incelemek için fotogaleriye tıklayın.  
.

Etİketler