EXTREME BİR HAFTA SONU

EXTREME BİR HAFTA SONU

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 15 Nisan 2014
EXTREME BİR HAFTA SONU
Uluslararası rekortmen şovmenlerin nefes kesici gösterilerini izlememize az kaldı! Bu yıl dördüncüsü gerçekleşecek İstanbul Extreme Fest 2014, 24-25 Mayıs'ta her yıl olduğu gibi Forum İstanbul'da yapılacak.
Snowboard, sörf, normal futboldan sıkılanlalar için balon futbolu, Türkiye'nin en yüksek Bungee Jumping rampasından, havada taklalar atacağınız Salto Trambolin'den, kayak ve motorsiklet simülatörlerine en ekstrem aktiviteler meraklılarını bekliyor olacak.

Adrenalin dolu sporları seven ve eğlenirken biraz da heyecan yaşamak isteyen her yaştan kişiler İstanbul Extreme Fest'de kendine göre bir aktivite bulabileceği gibi, Forum'daki bu tarihlere özel indirimlerden de faydalanabilecek.

Ödüllü Sokak Sporları Yarışması, yeteneklerini sokaklarda geliştiren BMX (rampa), skate board (kaykay), in-line skate (roller blade paten) ve flatland (BMX yer hareketleri) sporlarının profesyonelleri İstanbul Extreme Fest kapsamında gerçekleşecek Sokak Sporları Yarışması'na katılabilecekler.

Dereceye girenlerin 10.000 TL'lik ödülü paylaşacağı yarışmaya Mayıs ayından itibaren Forum İstanbul facebook sayfası (www.facebook.com/istanbulforum) üzerinden kayıt yaptırmak mümkün.

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.