EYLÜL SAYIMIZ TABLETLERDE!

Sonbahar-kış modasıyla dopdolu Eylül sayımız şimdi Google Play ve AppStore'da!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 01 Eylül 2014
EYLÜL SAYIMIZ TABLETLERDE!
Biliyoruz! Teknolojiyi sevenler ve modayı takip etmek isteyenler için artık dergi okumanın son derece keyifli bir alternatifi var: Tablet versiyonlar!

Eh haksız da sayılmazlar! Dopdolu, tam 410 sayfalık bir Eylül sayısı, teknolojinin imkanlarıyla birleşince bu sayımız tam bir şölene dönüştü... Kapak kızımızın Tülin Şahin olduğunu biliyorsunuz. Ama onu fotoğrafladığımız Milano'daki muhteşem Villa Borsani'yi daha yakından keşfetmek isterseniz, tablet versiyonumuzdaki videoları görün deriz. 


TV'nin en seksi altı yeni erkeğini sizin için fotoğrafladık. Peki bu çekim nasıl geçti? Bütün detayları ve yakışıklılarımızın en güzel görüntüleri de bu zengin versiyonumuzda sizlerle... Şimdiden uyaralım: Yeni sezon modasını keşfedip, 'arzu nesnelerinizin' listesini çıkarmanıza yardımcı olacak yüksek kaliteli görseller, hareketli sayfalar ve interaktif içeriği ile bu ayki ELLE tablet versiyonunu uzun süre elinizden bırakamayacaksınız. Bir dergiden çok daha fazlasını tabletten okumak isteyenler için Google Play ve App Store'da ELLE Türkiye adıyla bizi bulabilirsiniz.

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.