FASHION WEEK ISTANBUL: CEREN OCAK SONBAHAR-KIŞ 2022-23 KOLEKSİYONU

Ceren Ocak markasının imzası haline gelen iddialı tasarımlar özgür ve yaratıcı kadınların stilini oluşturuyor.

Ceren Ocak Sonbahar/Kış 2022-23 Koleksiyonu moda filminin ilk gösterimi hibrit yapıda kurgulanan Fashion Week Istanbul kapsamında 18 Mart Cuma günü saat 17:00’de fashionweek.istanbul adresinden yayınlandı.

Ceren Ocak Sonbahar/Kış 2022-23 koleksiyon filmini Fora Norman yönetti. 29 ON Productions’a ait olan çekimlerde styllingi Oğuz Erel üstlendi. Ceren Ocak AW22 koleksiyon lookbook çekimleri Emre Ünal tarafından gerçekleştirildi.

Ceren Ocak Sonbahar/Kış 2022-23 Koleksiyonu 18 look ve toplam 35 parçadan oluşuyor. Ceren Ocak markasının imzası haline gelen iddialı tasarımlar özgür ve yaratıcı kadınların stilini oluşturuyor. Kendini özgürce ifade eden, kendine güvenen kadınların stilini yansıtan cut-out kesimler, vücuda oturan seksi formların yanında koleksiyonda oversize kesimler de yer alıyor. Micro mini düşük bel etekler ve cut-out detaylı bodysuitler koleksiyonun en iddialı parçaları.

Bu sezon sokak modasına yakın looklar kullanan Ceren Ocak, Sonbahar/Kış 2022-23 koleksiyonunda ilk kez puffer montlar tasarladı. Kolayca giyip çıkarılabilen parçalarla kullanım kolaylığı sunan koleksiyonda gri, beyaz, lacivert, siyah, yeşil ve saks mavi renkler; vegan deriler, süet, kaşe, koton ve örme kumaşlarda hayat buldu.