Fendi'den Lüks Ve Ayrıcalık Dolu Deneyim

"Make Up Your Peekaboo", ikonik Fendi Peekaboo çantasını geniş ve üst düzey bir aksesuar seçkisiyle süsleme imkanı sunuyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 11 Nisan 2024
Fendi'den Lüks Ve Ayrıcalık Dolu Deneyim Fendi

İkonlarının ve cesur yaratıcılığının kutlamalarını sürdüren Fendi, Moda Evi'nin aksesuar konusundaki uzmanlığını ve mirasını Fendi'ye özel bir şekilde vurgulayan yeni bir mağaza içi özel proje olan Make Up Your Peekaboo'yu başlatarak kişiselleştirmeyi bir üst seviyeye taşıyor.Kadın İlkbahar/Yaz 2024 Koleksiyonu'nun mağazalarda yerini almasıyla birlikte Fendi, ikonik Peekaboo çantasını geniş ve üst düzey bir aksesuar seçkisiyle süsleme imkanı sunarak Moda Evi'nin malzeme ve oyunculuktaki ustalığını müşterilerin lüks ve ayrıcalık arzusuyla birleştiriyor.

Moda severler, en sevdikleri Fendi çantalarına yeni bir hayat vererek veya yeni Peekaboo çantalarından birini seçerek kişisel tarzlarını ifade etmek için ısmarlama bir tasarım oluşturma fırsatına sahip oluyorlar: Güzel, yumuşak ve cazibeli Cuoio Romano doğal damarlı derisi, imzalı el yapımı makro dikişi ve som gümüş plakasıyla ikonik Fendi Selleria 1925'ten, sezonun zanaatkar Raffia Interlace animasyonuna - İlkbahar/Yaz 2024 için rafya ipliği ile yeniden yorumlanan kendine özgü interlace deri mignon işçiliği, zarif bir zanaat şaheseri ile sonuçlanıyor.200'den fazla olası kombinasyonla Make Up Your Peekaboo, Fendi'nin özgür ruhunu ve zanaatkarlığını ifade ederken benzersizliği sağlamak için karıştırılıp eşleştirilebilecek farklı stil ve malzemelerde koleksiyonun ruh halini ve paletini eşleştiren çok çeşitli takılar, Strap You kayışları ve kulpları içeriyor.

Fendi'nin eğlenceli yönünü ve özgün aksesuarlar yaratma yeteneğini en iyi şekilde sergileyen proje, ikonik Peekaboo çantanın Pico versiyonunu içeriyor.

Ayarlanabilir ve FF imzalı jakar motifli dokumadan yapılmış askılar, yeni Peekaboo çantalara mükemmel uyum sağlamak için sezonun Selleria ve Interlace işçilikleriyle tamamlanırken, gümüş veya altın renkli yeni maksi FF elmas metal zincir askı her çantaya keskin bir dokunuş katıyor.

Peekaboo ISeeU Small ve Petite için özel olarak sunulan çıkarılabilir saplar, düz veya çok renkli olarak hazırlanmış karmaşık geçmeli deriden veya FF logolu değerli yontulmuş vizon kürkten üretiliyor ve koleksiyonun desenlerini içeren zarif bir ipek şal ile yeniden yorumlanabiliyor.

Fendi'nin zamansız ikonu Peekaboo çantasını, yüksek kaliteli gelenek ve eğlenceli yeniliğin mükemmel bir karışımıyla kutlayan büyüleyici bir girişim ve benzersiz bir alışveriş deneyimi.

Nisan 2024'ten itibaren dünya çapında seçkin Fendi butiklerinde ve fendi.com'da satışa sunuluyor.

 ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.