GALAKSİ AŞKI

Bu sezon HOGAN sizleri yeni maceralara çıkarmaya hazırlanıyor… Keşfedilmemiş galaksilerde, yıldızlararası bir yolculuğa hazır olun!

HOGAN‘ın fütüristik tasarımları; parıltı, ışıltı ve metalik öğelerin birleşiminde oluşarak adımlarınızı aydınlatıyor.

Galaksinin kraliçesiyle tanışın ve onun manyetik karizması ile baştan çıkarılmaya hazır olun! Zaman ve mekanın kırılımında, paralel evrene hayal gücünüzün hızı ile yolculuk edin, HOGAN GALAKSİ’sindesiniz.

Modern ve sofistike, canlı ve içten, Sonbahar Kış 2018-19 koleksiyonu rahat kullanım için emsalsiz ve ustalıkla işlenmiş bir koleksiyon sunuyor.

Bir gökkuşağı uzay boşluğunda nasıl gözükürdü?  Simlerle ışıldayarak göz kamaştırıdı. Bu sezon HOGAN, efsaneleşen modeli MAXIPLATFORM H222’yi parıltılı bir versiyon ile sunuyor. Parlak metalik deri, gökkuşağı tabanlar ile eşleşiyor ve altın, gümüş, pembe gibi faklı renklerde sunuluyor. 

Kalın bağcıklı maksi botlar, gümüş ve altın renkleri ile  gösterişli uzaydaki olmazsa olmaz özel bir bot tasarımını hayata geçiriyor.  Yeni “RUNNING H385” parıltılı yapısı ve kıvrımlı hatları ile dikkat çekiyor. Markanın ikonlarından “INTERACTIVE” ve “H340” modellerinde uygulanan “batırma” tekniği yürüyüşte uzay boşluğundaki hafiflik hissini vermek üzere özel olarak uygulanıyor.

Uzaya, yıldızlara, parıltıya ve HOGAN GALAKSİ’ye odaklanan bu koleksiyonda,  tüylerle zenginleşen ve daha gösterişli bir hale gelen modeller civciv sarısı çarpıcı renklerle de  ön plana çıkıyor..