GALATA’DA LÜKSÜN ADRESİ

İstanbullux Suites gerçek bir misafirperverlik ve lüksü bir araya getiriyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 25 Ağustos 2014
GALATA’DA LÜKSÜN ADRESİ


Sıra dışı, dört katlı bir apartman; İstanbul'un koruma altındaki Galata semtinde... Burası İstanbullux Suites! Beyoğlu'nda hep bir otel hayali olan ve daha önceki otel ve tasarım deneyimlerini birleştiren otel sahipleri, Eylül ayında ani bir kararla çok beğendikleri Ipera 25 binasını birkaç arkadaşlarıyla ele geçirerek kısa sürede arzularını gerçekleştirmişler. Galata'nın son yıllarda hem yerli, hem de yabancı turistlerin gözdesi, gençlerin ve tasarım meraklısı her kesimden insanın uğrak yeri olması ve “İstanbul'a turist olarak gelsek, nerede kalırdık?” sorusunun cevabı olarak gördükleri için, özellikle bu semti seçmişler.

İLHAMI “ESKİ” İSTANBUL


Dekorasyonun ilham kaynağı İstanbul; eski İstanbul evlerindeki alçak kolsuz sedirleri ve silindir yastıkları, modern malzemelerle günümüze uyarlamışlar. Siyah, beyaz ve altın renginin hakim olduğu otelde, sade ama ruhu olan bir rahatlık hakim. Detaylı bilgi için web sitesini ziyaret edebilirsiniz: www.istanbullux.com

MELİKE GÜNER

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.