GALATA’DA TAKILMACA?

GALATA'DA TAKILMACA?

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 17 Şubat 2014
GALATA’DA TAKILMACA? 


Hangout... Takılmaca! Butiğin adı bu. İlk bakışta Galata'daki sayısız butikten biri. Ama ikinci bir bakış attığınızda yani içeri girip zengin rafları karıştırdığınızda işin rengi değişiyor. Son derece keyifli, özenle seçilmiş parçaları buluyorsunuz içeride... İşte biz de buradan yola çıktık, bu ilginç butiğin öyküsünün peşine düştük. Onu en yetkili ağızdan yaratıcılarından dinledik!

Hangout ne zaman açıldı?


2013 senesinde bir nisan ayında açıldı. Artık birçok iyi vintage store var. Hatta Hangout'un bulunduğu Galata'da bile birkaç vintage butik var.

Hangout'un farkı nedir?


Hangout'ta özellikle yurtdışından seçilmiş, temiz, her zevke ve her tarza hitap eden parçalar var. Diğer mağazalardan en büyük farkımız; burada sadece vintage severlerin değil tarzı ne olursa olsun herkesin mutlaka kendine göre bir parça bulabilmesi.

Butik daha çok kimlere hitap ediyorlar?


Yukarıda da bahsettiğim gibi Hangout sadece vintage meraklılarına değil herkese hitap ediyor. Çünkü artık eski bir parçayı da günümüz trendleriyle birlikte kullanarak güzel kombinler yaratabilirsiniz. Ayrıca sadece kadın değil, erkek kıyafetleri de var. Yani erkeklerin de kendi stilleri için bulabileceği birçok parça var.

Fiyat aralığınız nedir?


Tabii ki ürünlere göre değişiyor ama 30 TL ile 500 TL arasında değişiyor diyebiliriz.

Hangout'un belli bir tarzı var mı? Butiğe gelenler ne tarz parçalar bulabilir?


Açıkçası ürün gamımız oldukça geniş. Gece elbisesinden basic bir gömleğe deri pantolondan kürke güneş gözlüğü ya da aksesuarlara kadar birçok ürün var. Her zevke hitap ediyoruz desek yanlış olmaz.

Adres: Küçük Hendek Caddesi 16/A Kuledibi-Galata
 Tel: 0212.293.89.95
Websitesi: www.hangoutgalata.com (yapım aşamasında)

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.