GALLIANO DÖNÜYOR!

GALLIANO DÖNÜYOR!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 20 Mayıs 2014
GALLIANO DÖNÜYOR!
O ‘dahi' olarak nitelendirilen moda duayenlerinden biriydi. Christian Dior'un tasarımcısı olması dışında kendi adıyla anılan markası da bulunan Galliano 2011'de Paris'te bir kulüpte ırkçı söylemlerde bulunmasıyla hem işinden olmuş hem de tutuklanmıştı.

Üzerinden geçen üç yılın sonrasında tasarımcıdan iyi bir haber geldi: Tasarımcı Rusya'nın en büyük parfüm markası zinciri L'Etoile için çalışmaya başlayacaktı.~Yaşadığı olaylar sonrasında bir dergiye verdiği röportajında, “Akşamları birer kadehle başlayıp, daha sık içmeye başladım. Uyuyamadığımda uyku ilaçlarına ve alkole sarıldım. Sonunda bir alkolik olmuştum. Bütün bunlara da alkol sebep oldu.” diyerek durumunu özetleyen Galliano'yu bu süreçte destekleyen isimler de vardı.

Yakın arkadaşları olan, ırkçılık nedeniyle değil ama zararlı madde kullanmaktan tutuklanan Naomi Campbell ve Kate Moss, John Galliano'yu desteklemişler ve onu tekrar kendine getirmek için çaba sarfetmişlerdi.

Umuyoruz yaratıcı zeka Galliano'ya yaşadığı süreç iyi gelmiştir ve L'Etoile markasıyla başlayarak, eskisinden de iyi tasarımlarıyla moda hayatına geri dönüyordur!

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.