GALLIANO’YA OCAK’TA KAVUŞUYORUZ

GALLIANO'YA OCAK'TA KAVUŞUYORUZ

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 11 Aralık 2014
GALLIANO’YA OCAK’TA KAVUŞUYORUZ
John Galliano son olarak Maison Martin Margiela'nın Kreatif Direktörlüğünü devralmasıyla gündeme gelmişti. O andan itibaren de ister istemez heyecanlı bekleyiş başladı... Modanın çılgın ismi nasıl bir koleksiyonla yapacaktı acaba dönüşünü?

İlk tasarımlarını Paris Couture Haftası'nda sergilemesi beklenen Galliano, geçtiğimiz hafta British Fashion Awards'da çizgisi hakkında küçük de olsa bir ipucu vermişti. Zira Wintour, kendisine John Galliano tarafından sunulacak olan Ömür Boyu Başarı Ödülü'nü almak için sahneye tasarımcının yeni kreasyonlarından biriyle çıkmıştı.

Bu büyük desteğin yankıları sürerken, yeni bir haber gündemi değiştirdi. Dün Business of Fashion web sitesinde yer alan habere göre, Galliano'nun tasarımlarına kavuşmak için çok beklememize gerek kalmayacak!


Ani bir şekilde değişen karara göre, tasarımcı ilk koleksiyonunu 12 Ocak 2015'te Londra'da sergileyecek.

Paris'te bir barda yaptığı ırkçı söylemler nedeniyle anlaşmaları feshedilen ve 2011 yılından bu yana moda dünyasına ara veren Galliano'nun, ‘abartılı' tarzını moda evinin 'ağırbaşlı' havasına nasıl uyduracağı ise değişmeyen merak konusu!

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.