'GARAGE SALE'İ KAÇIRMAYIN!

'GARAGE SALE'İ KAÇIRMAYIN!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 17 Nisan 2015
'GARAGE SALE'İ KAÇIRMAYIN!
İyi giyinmek, trendleri takip etmek ama en önemlisi de bunu yaparken servet harcamamak hepimizin hedefi! İşte bu sıraladıklarımızın hepsine ‘aynen öyle' diyorsanız o zaman yarın ve pazar günü için programlarınıza Garage Sale'i ekleyin deriz!


Ünlü giyim markalarını bir araya getiren Original Seconds, AU Vintage, Berna Boutique, MinikoShop ve Luxinabox, bizlere daha kolay bir alışveriş imkanı sunmak için bir araya geldiler ve ikinci el kolleksiyonlarıyla katılacakları bir “Garage Sale” etkinliği düzenlediler. 18 ve 19 Nisan'da Uniq İstanbul' da gerçekleşecek olan etkinlikte, hiç kullanılmamış kadar yeni ve özel olarak seçilmiş binlerce ürün yer alıyor. Christian Louboutin, Missoni, Louis Vuitton, Prada, Hermes, Gucci, Chanel, Dolce&Gabbana, Yves Saint Laurent, Bottega Veneta, Balenciaga, Christian Dior gibi ünlü markaların vintage, çanta, ayakkabı, bot, çizme, elbise, ceket, etek, pantolon, bluz, gömlek, kazak, hırka, takım, jeans, t-shirt, palto, kaban, kemer ve aksesuarlardan oluşan geniş ürün yelpazesi şaşılacak fiyatlarla satışa sunulacak. Dahası, etkinlikte keyifli bir ortam da var: Eğlenceli müzikler eşliğinde hem alışveriş yapacak hem de lezzetli atıştırmalıklarla gününüz bir alışveriş festivaline dönüşecek. Etkinlik saat 10.00'da başlıyor ve 20.00'de sona eriyor. Biz ajandamıza ekledik bile!

Adres: Ayazağa Caddesi No:4 Ayazağa Sarıyer İstanbul


Detaylı bilgi: uniqistanbul.com

ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.