GIGI HADID PODYUMLARA DÖNDÜ

Hadid, doğum sonrası ilk defilesinde yer aldı…

Gigi Hadid’in doğum izni sona erdi! Doğumundan birkaç ay sonra bile defilelerin açılışını ve kapanışını yapmaya başlayan Hadid, podyumların vazgeçilmez yüzü olduğunu bir kez daha kanıtlamış oldu. İlkbahar 2021 defilelerinin olduğu Eylül ayında doğum yapan Hadid, neredeyse bir senedir podyumlardan uzak kalmıştı. Son olarak geçen sene Mart ayında Chanel’in Sonbahar 2020 defilesinde yer alan Hadid, geri dönüşünü farklı bir tarz ile yaptı. Versace’nin Sonbahar 2021 şovunda yer alan Hadid, imzası haline gelen uzun sarı saçlarını kızıllar ile değiştirirken, kendinden emin ve güçlü duruşu ile göz kamaştırdı. Irina Shayk, Precious Lee, Mona Tougaard ve kardeşi Bella Hadid’in yer aldığı bir süper model ordusu arasında olan Gigi Hadid, emin adımlarla podyumlara geri döndüğünün sinyallerini verdi. 

Şovun notlarında, “Modeller oyuncular gibi,” diyen Donatella Versace, “Onlar tasarımları hayata taşıyorlar,” diye ekledi. Birçok tasarımcı son ayların konfor temalarının altını çizerken Versace, çekici ve ihtişamlı silüetlerden vazgeçmedi. Mini etekler, cut-out detaylar, bedene oturan elbiseler ve rengarenk neon tasarımlar ile sezonun dikkat çeken markalarından biri olan Versace, gündüzden geceye stilleri ile rahat stillere farklı bir yorum kattı. Defilenin açılışında göğüs dekolteli bir bluz, ceket ve renkli bir çanta ile görüntülenen Gigi Hadid, simsiyah stilinde turuncu saçları ile tam anlamıyla bir ‘wow’ etkisi yarattı. 


Siyahlar ile açılan defilenin ardından takip eden fuşyalar, kırmızılar ve sarılar, platform topuklu ayakkabılar ve bandanalar ile retro bir dokunuş kazandı. Kısalan etek boyları, rengarenk külotlu çoraplar, metalik tunikler ile Studio 54 ve Mad Men karışımı bir tema yaratan Versace, labirentleri andıran defile videosu mekanında ikonik tasarımlarını gözler önüne serdi.