GUCCI’NİN İLGİNÇ DEFİLE DAVETİYESİ

Bu dijital davetiye, defilenin zamanına geri sayım yapıyor!

Moda dünyasındaki kimse Gucci’nin defile zamanını unutamaz! Ancak markanın Kreatif Direktörü Alessandro Michele, Gucci’nin 21 Şubat’ta gerçekleşecek olan Sonbahar 2018 defilesi için bir sürpriz yaptı.

Plastik poşette, turuncu bir saat ile şova geri sayım yapan davetiyenin önünde “Parental Advisory, Explicit Content,” (Ebeveynlere Uyarı, Sakınncalı İçerik) yazıyor.

 

Gucci Defile Davetiyesi, WWD/Gucci PhotolabsDefilenin yeri ve detayları davetiyenin arkasında yer alırken poşetin üzerinde ise tasarımcının uğurlu rakamı ’25’ görülüyor. Göz alıcı şovları ile bilinen Gucci, Sonbahar 2018 defilesinin temasını açıklamadı, ancak davetiyeye bakılacak olursak bizi oldukça ilginç bir şov bekliyor!

Gucci Defile Davetiyesi, WWD/Gucci PhotolabsGeçtiğimiz sene plak şeklinde bir davetiye yollayan Michele, Florence Welch’in seslendirdiği, William Blake’in kitabından alınan “Songs of Innocence and Experience” ve ASAP Rocky’nin seslendirdiği Jane Austen’den “A Love Letter From Frederick Wentworth to Anne Elliott” kitabına yer vermişti. Kahverengi bir zarfa sarılan plağın üstünde “What are we going to do with all this future?” (Bu kadar gelecek ile ne yapacağız?) yazıyordu. Geçtiğimiz Eylül ayında ise davetiyeler içinde aromatik kağıtların, mumların ve kibritlerin yer aldığı eski ilaç kutularından yapılmıştı..