Güçlü, Modern Ve Zarif

Yargıcı Premium Essentials İlkbahar/Yaz 2024 Kadın Koleksiyonu, günün her anına dair çok yönlü bir kullanım sunuyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 27 Mart 2024
Güçlü, Modern Ve Zarif

Yargıcı'nın zamansız, uzun ömürlü bir tasarım anlayışıyla hayata geçirdiği Premium Essentials Koleksiyonu'nun İlkbahar/Yaz 2024 sezonunda yer alan ürünler zamansız tasarım anlayışı, yüksek malzeme kalitesi ve özeli işçiliği sayesinde uzun yıllar gardırobunuzun olmazsa olmaz parçaları olacak nitelikte.Renk paleti ve kumaş içerikleri özenle hazırlanan koleksiyon ham içeriklere ulaşma imkanı sunması ve doğallıkla şık tasarımları bir araya getirmesiyle eşsiz bir çizgide kendini konumlandırıyor. % 100 keten, ipek, organik pamuk ve cupro kumaşlar ile ilk dokunuşta farkını hissettiren parçalar, geniş ürün yelpazesi ile de hayatın her alanında konfor sunuyor. Koleksiyon kendi içinde üç renk grubuna ayrılıyor. İlk grupta kırık beyaz, taş, kiremit ve siyah tonları ile göze çarpan ve zamanın ötesinde tasarımlar oluşturuluyor. İkinci renk grubunda ham keten rengi, indigo ve mavi tonlarıyla bir araya gelerek koleksiyona natürel bir çizgi katıyor ve doğal olanı ön plana çıkarıyor.  Üçüncü renk grubunda hardal, haki, bej ve açık mavi tonlarıyla hayata renk katan, modern ve bir yandan kombinleri yumuşak tonlarla hareketlendirebilecek ürünler ortaya çıkıyor.


Yargıcı Premium Essentials 2024 Koleksiyonu içerisinde renk ve kumaşlardan ürünler kullanışlı tasarımlarla bir araya gelerek, rahat ve şık kombinleri oluşturuyor. %100 keten kumaş içerikli, siyah ve hardal renk seçenekleriyle dikkat çeken ceket, yelek ve pantolondan oluşan takım her kadının dolabındaki kurtarıcı ürünler oluyor ve rahatlığı ile dikkat çekiyor. Keten kumaşı ve simli renkleriyle dikkat çeken triko kazak ve hırkalar ve hem baharı hem de yaz akşamlarını kurtaran ürünler olarak kombinlere sade ve şık bir dokunuş katıyor.


Yargıcı Premium Essentials 2024 Koleksiyonu keşfetmek için Yargıcı mağazalarını ve www.yargici.com’u ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

 

 


ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.