GÜNDEMDEN KISA KISA

Moda ve ünlüler dünyasında neler oluyor? İşte gündemden kısa bir güncelleme!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 19 Şubat 2014
GÜNDEMDEN KISA KISA<#text>


<#text> RIHANNA'DAN DAVACI! Fotoğrafçı Philipp Paulus, Rihanna'yı dava ediyor. Dava nedeni, fotoğrafçının kendisine ait olduğunu iddia ettiği bir çekimin fikrinin, ünlü şarkıcının klibinde kullanılması. Paulus'un Paperworld adlı çalışmasında bir manken, naylon bir duvar ardında poz veriyor. Benzer bir fikirse şarkıcının 2010 tarihli S&M videosunda yer alıyor!


<#text>


<#text> KARİDESLER RÖVAÇTA... Shrimps (Karidesler) son dönemde moda dünyasında sık sık duyulan bir isim haline geldi. Ve hayır! Yeni bir ‘yaz diyeti' ile ilgili değil. Sahte kürk tasarımlarıyla dikkat çeken firma hem hayvanlara zarar verilmediği hem de kadınların sevdiği parçalar tasarladığı için yükselişte! Hayranları arasında Natalie Massenet, Laura Bailey gibi isimler de yer alıyor.


<#text>


<#text> KENDİ MARKASINA ORTAK OLDU! Miuccia Prada, Prada'nın eş CEO'su oldu. Şimdiye kadar kocası Patrizio Bertelli'nin tek başına üstlendiği görev, şu ana kadar daha çok tasarımlara yoğunlaşan Miuccia Prada'nın bundan sonra firmanın ne yönde gelişeceği konusunda da çalışmalar yapmasını gerektirecek!


<#text>


<#text> DONNA DKNY'Yİ BIRAKIYOR MU? Dedikodular Donna Karan'ın DKNY'deki kreatif direktör pozisyonunu bırakacağını fısıldıyor. Bu fısıltıların kaynağı Karan'ın NYFW defilesi sonrasında verdiği duygusal selam. Öte yandan firma yetkilileri dedikoduları red ediyor!

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

Bu ay kapağımızda 2024'e farklı ve çok heyecanlı başlangıçlarla giren Eda Ece var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.