HARRY WINSTON AY'IN EVRELERİNİN BÜYÜSÜNÜ BİLEĞİNİZE TAŞIYOR

Harry Winston'ın, 20. Yılını kutlayan Avenue Saat Koleksiyonuna yeni bir tasarım katıldı: Avenue Classic Moon Phase.

Avenue Koleksiyonu, 20. yıldönümünde yeni yıllara adımını atarken birçok yeni modeli de karşılıyor. Adını dünyanın en prestijli satış noktalarından biri olmasının yanı sıra Harry Winston’ın New York Flagship Salonuna ev sahipliği yapan "Beşinci Cadde"den (Fifth Avenue) almış Avenue Saat Koleksiyonu, 1932'de Harry Winston'ın kendisiyle aynı adı taşıyan şirketini kurduğu Art Deco döneminin şık, modernleştirilmiş geometrisini yansıtıyor. 

Kasada saat 12 ve 6 yönlerinde küçük bir kemerin içine yerleştirilen iki pırlanta, Beşinci Cadde’de Harry Winston'ın özel dünyasına açılan ihtişamlı girişi andırıyor. 28 pırlanta ve pırlantalı kurma kolunun üzerini süsleyen bir pırlanta ile donatılan kasa, bileğin doğal hatlarını takip edecek şekilde kavislendirilmiş. 

18 ayar beyaz altın Avenue Classic Moon Phase, aligatör deriden sedef pırıltılı mavi bir kayış ile, pembe altın model ise aligatör deriden sedef pırıltılı kahverengi bir kayış ile sunuluyor. 18 ayar altından katlanabilir toka setinde Pırlantaların Kralı’na sonsuz bir saygı duruşu niteliğinde 6 adet pırlanta yer alıyor. 

Her iki kasa da 18 ayar altın veya pırlantalarla süslenmiş 18 ayar altın toka ile kayışa takılabiliyor.