HARRY WINSTON'DAN YENİ KOLEKSİYON: NEW YORK

Yeni koleksiyon, asla uyumayan şehirde unutulmaz bir gece ile gösterildi.

Rainbow Room New York’da gerçekleştirilen New York Koleksiyonunun lansmanına katılanlar arasında Naomi Watts, Katie Holmes, Camila Coelho ve Angela Sarafyan vardı.

New York’tan ilham alma geleneğini devam ettiren Harry Winston tasarımcıları, Harry Winston’ın hayatına damgasını vuran semtleri, nüansları ve yapıları yeniden keşfetmek için tüm şehri kapsayan bir yolculuğa çıktı ve böylece Harry Winston New York City Koleksiyonu doğdu.

New York’a mücevherlerle bezenmiş̧ bir aşk mektubu olan bu koleksiyon, her biri markanın kalıcı mirasının ve kentle olan benzersiz ilişkisinin modern bir yorumunu sunan sekiz koleksiyondan oluşuyor. Koleksiyon, doğduğu Yukarı Batı Yakası’nın kahverengi kum taşı binalarından Central Park’ın organik renk paleti ve geometrisine, Manhattan siluetinin parlak şehir ışıklarından şehrin ünlü katedrallerinin çarpıcı mimarisine, cıvıl cıvıl sokaklardan Beşinci Cadde’deki Flagship Salon’a, tümüyle Harry Winston’ın New York’unu yansıtıyor.

KATIE HOLMESHarry Winston’ın doğum yeri olan Yukarı Batı Yakası’nın muhteşem kum taşı binalarına atıfta bulunan Brownstone koleksiyonunda kare kesim renkli taşlarla vurgulanan baget, yuvarlak ve markiz kesimli pırlantalar, Manhattan’ın görkemli mimarisini hatırlatan geometrik desenler oluşturacak şekilde ustalıkla kaynaşıyor. Biri mavi safirli göl turkuazı, diğeri ise mavi ve sarı safirlerin kombinasyonu olan iki renk çeşidine sahip bu koleksiyon, zincirli uzun kolyelerden ve bunları tamamlayan küpelerden oluşuyor.Harry Winston’ın Harry Winston markası için seçtiği ilk adres olan 7 East 51st Street, New York’un ünlü St. Patrick Katedrali’nin tam karşısında yer alıyordu. Harry Winston her gün olağanüstü mücevherlerinden yayılan ışığın tadını, bu etkileyici Neo-Gotik yapının manzarasıyla beraber çıkarırdı. St. Patrick Katedrali’nin kusursuz oranlarını, sıra dışı işçiliğini ve mimari mükemmelliğini yansıtan Cathedral Kolye ve Küpeler, armut şekilli zümrütlerin benzersiz güzelliğini vurgularken Harry Winston tasarımını da en saf haliyle gözler önüne seriyor.Harry Winston New York Koleksiyonunun lansmanı için düzenlenen özel geceye Naomi Watts, Katie Holmes, Camila Coelho ve Angela Sarafyan, Harry Winston New York Koleksiyonundan mücevherlerle katıldılar. Gecede Grammy ve Akademi ödüllerinin sahibi Jennifer Hudson da sürpriz bir performans gerçekleştirdi.Harry Winston New York Koleksiyonu için fotogaleriyi tıklayın..