HER RUH HALİNE UYGUN: OMEGA AQUA TERRA

OMEGA Aqua Terra Shades kampanyasının Yıldızları Zoë Kravitz, Zhou Dongyu ve Eddie Redmayne.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 19 Nisan 2023
HER RUH HALİNE UYGUN: OMEGA AQUA TERRA

OMEGA’nın kapsamlı yeni saat koleksiyonu ‘Aqua Terra Shades’in tanıtımı için marka elçileri Zoë Kravitz, Zhou Dongyu ve Eddie Redmayne bir araya geldi.

Her bir marka elçisinin kişiliği yansıtan "Every Shade of You" adlı özel kampanyada, temalar ve renk tercihleri ile kişiye özgü görünümler ifade ediliyor. Bir dizi çarpıcı görsel ve klibin yer aldığı kampanyada, her bir marka elçisinin kişiliği tüm yönleriyle ortaya koyuluyor.  Deniz Kabuğu Pembesinin canlılığı veya Kum Taşı renginin mütevazı duruşuyla, bu koleksiyon her türlü ruh haline uyum sağlıyor. 


Kampanya çekimlerinde tepeden tırnağa siyah giyinen marka elçileri, Aqua Terra'nın canlı kadranlarını vurgulayacak şekilde farklı renklerle çevreleniyor.  

OMEGA başkanı ve CEO'su Raynald Aeschlimann, "Eddie, Zoë ve Zhou bu kampanya için mükemmel yıldızlar. Yaratıcı ruhları, becerileri ve farklı yaşam stilleri, bu çok yönlü koleksiyona mükemmel uyum sağlıyor. Müşterilerimize de takmayı sevecekleri renk saati düşünmeleri konusunda ilham vermeyi umuyoruz." diyor.

OMEGA Aqua Terra Shades koleksiyonu, okyanus renklerinden toprak tonlarına uzanan çok çeşitli kadran renkleri sunuyor. 34 veya 38 mm çapında üretilen saatler, Atlantik Mavisi, Defne Yeşili veya Terracotta gibi pastel tonlarla, her stile uyabilecek birçok seçenek sağlıyor


ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.