HERGÜN PARLAMAK İÇİN

Parlamayı seviyoruz ve Swarovski'nin yeni koleksiyonu bu imkanı bolca tanıyor!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 30 Ocak 2014
HERGÜN PARLAMAK İÇİN<#text>


<#text> Parlamayı seviyoruz... Daha da ötesi parlamayı hak ediyoruz! Swarovski'yse bize bu şansı sadece özel günlerde değil her gün tatma şansı veriyor! Markanın 2014 İlkbahar-yaz koleksiyonu, son derece şık parçalardan oluşuyor. Aralarında hiç üzerimizden çıkartmak istemeyeceğiz günlük stilleri tamamlayacak modeller de var ‘tam bir yatırım parçası' diyebileceğimiz şık kolyeler de...


<#text> Koleksiyonun iki ana teması var. Bunlardan ilki Afrika'nın sanat ve el işçiliğinden esinlenen, kavimsel çizgilere şehirli bir yorum katan ‘Kavimsel ihtişam' teması. Bu koleksiyonda, Swarovski taşların büyüsünün yanı sıra altın sarısı, altın, gümüş kaplamanın yanı sıra ağaç, deri, kordon gibi doğal malzemeler de kullanılıyor.


<#text> İkinci koleksiyonun başlığıysa ‘Monokrom mavi'... Adından anlaşılacağı üzere ağırlık mavi taşlarda. Ağırlıklı olarak türkuvaz ve deniz mavisine konsantre olan modeller zarif hatlı özgün tasarımlara sahipler. Biz şimdiden birkaç modele göz koyduk bile! Başlangıçta da dediğimiz gibi sadece özel günlerde değil hergün parlamayı hak ediyoruz sonuçta, öyle değil mi?

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

Bu ay kapağımızda 2024'e farklı ve çok heyecanlı başlangıçlarla giren Eda Ece var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.