H&M CONSCIOUS EXCLUSIVE KIŞ KOLEKSİYONU

Geri dönüştürülmüş polyesterden üretilen kadife ve geri dönüştürülmüş kaşmirden üretilen koleksiyon 27 Eylül'den itibaren sadece online'da satışa çıkacak.

Antik bir duvar halısının kayıp bir parçasından esinlenen H&M Conscious Exclusive Sonbahar- Kış '18, hayatı ve kayıp tarihi eserlerin hikâyesini son sürdürülebilir kumaş buluşlarıyla birleştiriyor.

Geri dönüştürülmüş kaşmir ve geri dönüştürülmüş polyesterden üretilen kadife, dramatik ama romantik silüetler ve modern bir çizgiye sahip koleksiyonla ilk çıkışlarını yapıyor.

Conscious Exclusive Sonbahar- Kış 2018 koleksiyonu 27 Eylül’den itibaren sadece hm.com’da satışa sunulacak. Tiyatro sahnesini sofistike bir şekilde yansıtan, elde özenle yapılmış giyim, iç çamaşırı, ayakkabı ve aksesuarları içeren kadın koleksiyonu, hem parti zamanı hem de daha rahat ve şık hissetmek istediğimiz günlerde giyilebilecek modern tasarımlar sunuyor. Kilit ürünler arasında geri dönüştürülmüş yünden yapılmış belden yırtmaçlı ve geniş yakalı siyah palto, pet şişelerden geri dönüştürülmüş pullu ve çiçekli bir ceket ve 100% organik ipekten üretilmiş derin V sırt detaylı ve geniş omuzlu baskılı elbiseler bulunuyor ve hepsi baş döndürüyorlar.  Aksesuarlar ise, geri dönüştürülmüş plastikten yapılmış heykel şeklinde küpe, geri dönüştürülmüş polyesterden yapılmış siyah çorap botlar, geri dönüştürülmüş polyester ve Tencel’den üretilmiş bantlı stilettolar, Tencel içerikli uzun kenarlı büyük baskılı eşarp ve geri dönüştürülmüş kadifeden pullu ve kapüşonlu bir siyah üst yeleğini kapsıyor.Koleksiyondan görünümler için fotogaleriye tıklayın. .