H&M HOME X POPPY DELEVINGNE

H&M İngiliz oyuncu, model ve stil ikonu Poppy Delevingne ile beraber çalışarak “At Home With Poppy Delevingne” kampanyasını yarattı..


Poppy Delevingne’in şık ama ulaşılabilir stil anlayışı, film ve moda dünyasından, güneş ışığı, renk, baskı ve peluş dokuların birbirleriyle birleştiği West Londra’da bulunan zarif evine yansıyor. H&M Home’un yeni koleksiyonunun orman yeşili ve doğal tonları ve koyu pembe ve mantar grisi pirinç aksesuarları ve mobilyaları mutfak ve yatak odasından oturma odası ve banyoya tüm eve uyum sağlıyor. Göz alıcı ama eklektik, ruh hali tamamen eğlenceli, sofistike ve tamamen modern.

“Bence ev kendini sevdiğin şeylerle çevrelemek demek, ben de bu H&M HOME kampanyasıyla aşık olunacak birçok parça bulduğum için çok mutluyum. Özellikle dokuları, dikişleri ve renkleri seven biri bu kadar geniş bir stil yelpazesine sahip bir iç mekan markasıyla çalışmak harika.”diyor Poppy Delevingne.

“H&M HOME ürünlerini gerçek yaşam alanlarında görmek her zaman heyecan vericiydi ve Poppy Delevingne’in evine adım atmak da bize aynı heyecanı verdi. Onun eğlenceli bir tarzı var ve renklerle oynamayı çok seviyor, bu da tüm odalarda hissediliyor. Kampanyayı Poppy Delevingne’in kendi evinde kendisiyle beraber çekmek estetik ve ilham açısından çok doğal oldu.” diyor H&M HOME’un Pazarlama ve İletişim Direktörü Camilla Henriksson.