H&M’DEN DOĞA DOSTU KOLEKSİYON

H&M'DEN DOĞA DOSTU KOLEKSİYON

Her zaman altını çizmeye çalışıyoruz: Doğaya karşı bir sorumluluğumuz var! O bize ait değil, emanet! İşte bu bilincin yerleşmesi için çalışan markalardan bir tanesi de H&M!
Trendleri ulaşılabilir kılan anlayışıyla hepimizin favorilerinden biri olan marka, çevreye karşı duyarlılığı da artırmak istiyor. Bu amaçla Conscious Exclusive başlıklı doğa dostu bir koleksiyon da hazırlayan marka, reklam yüzü olarak da bu anlayışla birebir örtüşen bir isimle anlaştı ve Conscious Exclusive kampanyasının yüzü Olivia Wilde oldu
Çevreye karşı duyarlılığı ve sürdürülebilirlik konusundaki çalışmaları ile bilinen aktris Olivia, koleksiyondan parçalara modellik yaparak kampanyada yer alacak. Doğa dostu koleksiyon Conscious Exclusive 16 Nisan'dan itibaren seçili 200 H&M mağazasında satışa sunulacak.
Koleksiyonda yer alan parçalarda hem detaylarda hem kesimlerde Afrikalı, Hint ve Asya'lı kültürlerden ilhamlarla enternasyonel esintiler var. Her bir giysi ve aksesuar, organik ipek, organik pamuk, organik linen, Tencel®, geri dönüştürülmüş polyester ve deri ile üretilmiş.