H&M’DEN YENİ YIL SÜPRİZİ

H&M'DEN YENİ YIL SÜPRİZİ

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 29 Kasım 2014
H&M’DEN YENİ YIL SÜPRİZİ


Yeni yıl ruhuna girmeye hazır mısınız? Kurulan yılbaşı ağaçlarını varsayarsak biz girdik bile! H&M'de bizim gibi düşünmüş olmalı ki yılbaşı için özel olarak hazırladığı koleksiyonunu sunuyor. Koleksiyonda payetli elbiseler, büyük örgü kazaklar ve ekose deseninin ruhundan faydalanılmış. Bu yılın sürprizi ise Lady Gaga ve Tony Bennett ‘in söylediği şarkı "It Don't Mean a Thing" ile birlikte çekilen reklam kampanyası!

1940'lı yılların parıltısı, büyüsü ve gösterişinden etkilenen reklam filminde Lady Gaga ve Tony Bennett "It Don't Mean a Thing"i birlikte söylüyor. 25 Aralık'ta reklamın uzun versiyonunu hm.com'dan izleyebilirsiniz. Koleksiyonda ayrıca erkekler için ekose ceketler ve çocuklar için de yılbaşı ruhunu yansıtan kazaklar mevcut.

H&M, yılbaşı dönemi boyunca, küresel yoksullukla mücadele etmek için yoksul kadın ve genç kızlarla birlikte çalışan yardım kuruluşu CARE için bağış toplayacak. H&M, özel olarak hazırlanan seti bu dönemde satışa sunuyor. H&M Conscious Foundation, satılan her pakete karşılık satış fiyatının iki katını CARE'e bağışlayacak.

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.