İKİNCİ EL'DE YENİ ADRES

İkinci el satış sitesi Modacruz'un kurucusu Melis Güçtaş'ı yakından tanıyoruz.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 23 Eylül 2014
İKİNCİ EL'DE YENİ ADRES<#text>


<#text> Eski kıyafetleriniz çok yer kaplıyor ama onları vermeye kıyamıyorsanız size bir önerimiz var. Yeni açılan ikinci el sitesi Modacruz'da gardırobunuzu diğer insanlarla paylaşarak eskisini satmanız yenisini almanız mümkün. Biraz daha detaylı bilgi almak için kurucusu Melis Güçtaş'a birkaç soru sorduk. 


<#text>


<#text> Boston'da tasarım eğitimi alan, Amerika ve Türkiye'deki dijital start-up dünyasının bir çok farklı rolünde çalışan Melis Güçtaş'a projenin nasıl  doğduğunu sorduğumuzda ‘Uzun yıllar Amerika'da yaşayıp Türkiye'ye döndükten sonra bir yandan bavullar dolusu eşyayı ne yapacağımı düşünürken, bir yandan da Türkiye'de lüks markaların yurtdışına göre tolere edilemeyecek kadar pahalı olduğunu farkettim. Ortaklarım olan Onur Selamet ve Ünal Kurt'un yazılım desteğiyle de projeyi hayata geçirdik. İlk açıldığında yalnızca benim dolabım vardı, sonra kendiliğinden hızla yayıldı.' diyor.


<#text>


<#text> Modacruz'u çekici kılan nedir dediğimizdeyse, ‘Düşünsenize, herkesin dolaplarna girip çıkabiliyor, kendi dolabınızı nakite çevirirken, kazancınızla beğendiğiniz lüks markanın bir ürününü çok uygun fiyata sahip olabiliyorsunuz!' diyor.


<#text>


<#text> Ziyaret etmek isterseniz adres: www.modacruz.com

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Mart Sayısı Çıktı!

ELLE Mart Sayısı Çıktı!

Baharı Hande Erçel ile karşılıyoruz.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.