İKİNCİ RAUND: ADIDAS X IVY PARK

adidas x IVY PARK işbirliğinin ikinci koleksiyonu geniş yelpazede beden ölçüsü sunan ve cinsiyet ayrımı gözetmeyen parçalarla herkesi “parkını” bulmaya çağırıyor.

Sanatçı, anne, iş kadını Beyoncé'nin yer aldığı video ve fotoğraflarla duyurulan koleksiyon aracılığıyla, Beyoncé izleyiciden kendi parkını - hayal ya da gerçek onları tanımlayan ve merkeze alan yeri - bulmasını istiyor. Kötü özelliklerin neler? Seni ne harekete geçiriyor? Ne düşlüyorsun? Motivasyonun nedir? Cevap "parkınız" ve adidas x IVY PARK'tan ikinci koleksiyon... Kendi parklarını bulan sanatçıların iç güzelliği, gücü, dayanıklılığı ve enerjisinden ilham alan Beyoncé ve adidas, her zaman pozitif ve neşeli olmayı biliyor. İşbirliğinin yeni koleksiyonu 30 Ekim itibariyle satışta olacak. 

adidas x IVY PARK, zahmetsiz bir şekilde işlevsel, durmaksızın şık ve her zaman kapsayıcı bir koleksiyon sunmak için geleneksel performans giyiminin sınırlarını zorluyor. Gerçek mercan, sarı tonları, koyu yeşil ve yeşil tonlardan oluşan canlı bir renk paletinde oluşturulan stiller, yaratıcılarınınki kadar cesur ve yenilikçi bir çalışma tarzını yansıtıyor. Koleksiyon, kullanıcının spordan günlük yaşam geçişine kadar sahip olması gereken tüm stil kodlarını sağlıyor. Yeni standart olarak UNITE FIT'i kullanarak birçok stilde giyim koleksiyonu için etkileyici bir XXXS-4X beden aralığı da sağlıyor.


Aksesuarlar için, fonksiyonel bel ve spor çantasının yanı sıra çeşitli kemer, çorap ve şapka, giyim koleksiyonunun kullanışlılığını ve çok yönlülüğünü tamamlıyor. IVY PARK ayrıca, IVY PARK Ultra Boost, Nite Jogger ve Super Sleek 72 silüetlerinin güncellenmiş renk grupları da dahil olmak üzere ayakkabı alternatiflerini altı yeni stille genişletirken, IVY PARK Forum sneaker'ı hem Mid hem de Lo alternatiflerinde sunuyor. Ayakkabı, klasik adidas silüetlerini yeniden yorumluyor ve yenilikçi bağcık ve kanca sistemlerini kullanarak, ayakkabıların bir spor çantasına bağlamasına olanak tanıyor.  

Beyoncé, IVY PARK'ın tek sahibi ve athleisure markasının tek sahibi olan ilk Siyah kadınlardan biri ve Adidas ve IVY PARK birlikte yaratıcılık, dayanıklılık ve eşitliğe saygı ve bağlılığı paylaşıyor.