İLKBAHAR/YAZ 2019 GÖZLÜK KOLEKSİYONLARI

Turkuaz Optik, markaların İlkbahar/Yaz 2019 gözlük koleksiyonlarını sunuyor.

Turkuaz Optik; bünyesindeki  Moncler, Dsquared2, Hally and Son, Italia Independent, Adidas Originals, Modo ve Gunnar, markalarının İlkbahar/Yaz 2019 gözlüklerini sundu.

ADIDAS ORIGINALS

Italia Independent ve Adidas işbirliği, yepyeni bir koleksiyon ile benzersiz sinerjisini yeniden gözler önüne seriyor. Adidas Originals’ın yaratıcı sokak stilinden esinlenilerek, farklı materyaller ile koleksiyonunu genişletiyor. İki markanın dinamik ve özgün karakterlerini yansıtan koleksiyonun dizayn, üretim ve dağıtımı Italia Independent tarafından gerçekleştiriliyor. Adidas Originals markasının DNA’sına sadık kalınarak ortaya konulan gözlük tasarımları, diğer ürünleri gibi markanın ruhunu kusursuz şekilde yansıtıyor. 

Kauçuk detayların eşlik ettiği hafif polimer yapılı modellerin yanı sıra, klasik modellerden esinlenilen yeni metal serisi ve farklı materyallerin bir araya gelmesinden oluşan hafif enjeksiyon tekniği ile Adidas Originals’ın renklerinin uygulandığı seri de beğeni topluyor.


                                                 

DSQUARED2

Dsquared2 markasının yaratıcıları, moda dünyasının en ünlü ikizleri Dean ve Dan Caten yeni gözlük koleksiyonlarını tasarlarken farklı dönemlerden ilham almışlar. 50'li yılların retro çocukları ve şımarık batılı kızları, 80'lerin rapçileri ve hip hop yıldızları ve 90'lı yılların büyüleyici kadınları. Koleksiyonda her dönemi yansıtan stiller,  farklı tasarım detayları ile birbirinden ayrışıyor. Koleksiyondaki tasarımların her biri, modern materyaller, renk ve doku özelliklerinin eşlik ettiği vintage görünümleri günümüze taşıyor.

HALLY AND SON

Hally and Son, 2019 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’nda orijinal ve zamansız estetik anlayışını tam anlamıyla yansıtıyor. Her biri usta ellerden çıkma Hally and Son modelleri kendine has dizayn yaklaşımı ile 50’li ve 60’lı yılların retro cazibesini günümüze taşıyor. 

Yeni koleksiyonda baskınlığı hissedilen yenilikçi detayların yanı sıra, markanın imzası haline gelen bir tarafta üç, diğer tarafta iki adet olarak modellerin gövdesine yerleştirilen asimetrik menteşeler ve yuvarlak delikli sap uçları da göze çarpıyor. Değerli materyallerden üretilen sofistike Hally and Son tasarımları, yeni sezonda rahatlık ihtiyacını karşılayan dizaynları ile her zevke hitap ediyor.ITALIA INDEPENDENT

Italia Independent, 2019 İlkbahar/ Yaz Koleksiyonu’nda, tamamen İtalya’da üretilmiş yepyeni modellerini farklı serilerde sunuyor. Ödüllü teknolojiler ile özel işlemlerden geçirilerek sürpriz doku özellikleri kazandırılan tasarımlar, fark yaratan renkler eşliğinde ortaya konuyor. Koleksiyona eklenen daha önce denenmemiş pek çok yeni tekniğin titiz bir el işçiliği ile uygulanması, her bir gözlüğün benzersiz olmasının yanı sıra bizlere eğlenceli, tasasız ve enerjik bir yaz vaat ediyor. 


MODO

1990 yılında Soho, New York’da Alessandro Lanaro tarafından kurulan Modo, kurulduğu yıldan beri sahip olduğu minimal çizgisi ile tasarımlarında çabasız bir şıklık sunuyor. Yenilikçi dizayn anlayışı ile dikkat çekmesinin yanı sıra, en son teknoloji ile ortaya koyuyor. Tasarımlarında ise üretim aşamasının her bir basamağında yüksek kalite anlayışı göze çarpıyor.

Modo, kendi geliştirdiği patentler sayesinde sadece 0.6 mm kalınlığında ve Modo gözlüklere özel kullanılan Beta Titanyum 153 sayesinde gözlükler yüzünüzde neredeyse yokmuş kadar hafif. 0,6 mm Beta Titanyumum esnekliği sayesinde gözlükler yüz şeklinize göre mükemmel uyum sağlarken, Beta Titanyum’un üzerine uygulanan TR 90 Ultra Polyamide sayesinde hafifliğin ve mükemmel oranların yanı sıra koleksiyon çok geniş renk yelpazesi yer alıyor

MONCLER

Yeni Moncler gözlük koleksiyonu, markanın değerleri doğrultusunda teknik detayları, çok yönlü ve zamansız tarzı benimsiyor. 60 yılı aşkın köklü mirasıyla benzersizliğini ortaya koyan Moncler, günümüz ruhuna yeni bir yorum kazandırıyor. Geçtiğimiz moda haftasında moda dünyasının tüm geleneklerini yıkan Moncler’in farklı tasarımları, gözlük koleksiyonuna da yansıyor. Moncler’in şişme montlarına gönderme yapan koleksiyonda estetik ve teknolojik öğeler çapraz fonsiyonlardan oluşan, zamansız ve marka kimliğini tanımlayan ikonik tasarımlar bulmak mümkün. Moncler'in mont koleksiyonunda görülen baskın renkleri gözlük koleksiyonuna da yansıyor. Çift renkli saplar, saten hissi veren yumuşak kaplamalar, yuvarlak hatlı detaylar, kabartmalı logolar koleksiyonda ön plana çıkıyor. Köşeli geometrik formlardan yuvarlak hatlara uzanan koleksiyon zamansız modellerde gövde  buluyor. 

İlkbahar/Yaz 2019 gözlük koleksiyonlarından görünümler için fotogaleriye tıklayın. 


Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.