INTIMISSIMI NEW YORK 5.CADDE’DEKİ MAĞAZA AÇILIŞINI DÜNYACA ÜNLÜ İSİMLER İLE KUTLADI

Muhteşem açılışa Ana Ivanovic, Ella Mills, Irina Shayk, Dakota Johnson, Sarah Jessica Parker Burcu Esmersoy ve Öykü Serter de katıldı.

5.

cadde’de 3 kat üzerine kurulmuş 500 metrekarelik bir alan ile Amerika’daki ilk mağazasını açan marka hem Calzedonia hem de Intimissimi ürünlerini satışa sunacak.

İlk olarak 1986 yılında açılan Intimissimi, kaliteli İtalyan iç giyim ürünleri ve alanındaki uzmanlığı için tanınıyor. Her ne kadar marka uluslararası bir kimlik edinmişse de, dünya’nın herhangi bir yerinde mağazasına adım atıldığı anda yerel ve samimi bir sunum ile müşterilerini ağırlıyor.Calzedonia Group kurucusu ve başkanı Sandro Veronesi ‘Bir pazara hazır olduğumuzu hissetmeden girmeyi hiçbir zaman istemedik’ dedi. ‘Şimdi Amerika’ya girmemizin ve burada büyümemizi devam ettirmek için doğru zaman olduğunu düşünüyoruz. Doğru yeri bulduk ve dikkatleri üzerimize çekmeye hazırız’.Yeni mağaza’nın açılışı Calzedonia Group’un ABD’ye girişini simgeliyor. Doğu Amerika’da 2018’e kadar 20 mağaza açmayı planlayan Calzedonia Group, daha sonraki yıllarda da Batı Amerika’da mağaza açmayı hedefliyor.Intimissimi’nin yeni mağazası New York, 5.Cadde’de 601 numarada yer alıyor..