JANE FONDA’NIN İLK SPOR GİYİM KOLEKSİYONU

Ünlü oyuncunun yeni koleksiyonu XS bedenden 3X bedene kadar çıkıyor!

Jane Fonda’nın yeni fitness koleksiyonu çıkıyor! İnteraktif video platformu ve dijital reklamcılık şirketi Evine Live Inc markası ile işbirliği yapan ünlü oyuncunun koleksiyonu 5 Temmuz’da evine.com'dan satışa sunulacak.

25 parça içeren koleksiyonda tişörtler, spor sütyenleri, ve taytlar yer alıyor. Koton, jarse, spandeks gibi kumaşlardan üretilen spor kıyafetlerinin fiyatları $40 ila $125 arası değişiyor. 81 yaşındaki ünlü oyuncu, aktivist ve fitness gurusu daha önce hiç bir giyim koleksiyonu çıkarmamıştı. Her parçanın tasarım sürecinde bulunan Fonda, ürünlerin kalitesinden ve stilinden emin olmak istediğini söylüyor. 

Seksenli yıllarda politik aktivizm için Jane Fonda Workout kaset serisini çıkaran ünlü oyuncu 17 milyon kopya satmıştı. “Fitnessa olan tutkumdan ilham alarak eğlenceli, zamansız ve rahat bir koleksiyon yaratmak istedim. Herkes için erişilebilir olmasını istediğim bu koleksiyon hem uygun fiyatlı hem de beden konusunda çeşitli. Sadece benim için değil ama aynı zamanda Evine ile de aynı önceliklere sahip olmak mutlu edici,” diyen Fonda’nın yeni koleksiyonunun önümüzdeki yıllarda sağlık, besin ve fitness ürünlerini içereceği tahmin ediliyor. 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.