JASON WU X 1-800-FLOWERS

Jason Wu, tasarım estetiğini çiçek buketlerine taşıyor!

Çiçek sektörüne giriş yapan Jason Wu, tasarımcı estetiğini rengarenk buketlere taşıyor. 1-800-Flowers adlı çiçek firması ile ile işbirliği yapan Jason Wu, kendi koleksiyonlarından ilham alan buketler tasarlayacak. 


‘Jason Wu for Wild Beauty’ adındaki koleksiyonda beş farklı çiçek aranjmanı bulunacak. “Her gün ne giyeceğinize karar vermek gibi özel bir konuda kendimden bir parça olması benim için çok önemli. Bu konsepti geliştirerek insanların evlerine aldıkları şeylerin bir parçası olmak bana onur veriyor. 1-800-Flowers ile yaptığım koleksiyon benim için çok anlamlı çünkü hayatım boyunca çiçeklere karşı büyük bir sevgi besledim. Çiçek elementleri her daim bana ilham kaynağı oldu ve kariyerim boyunca koleksiyonlarımda her zaman bir tema olarak yer aldı. Çiçeklerin güzelliğini böylesine yeni ve özel bir şekilde kutlayacağım için çok heyecanlıyım,” diyen Wu, her çiçek aranjmanının feminen tasarımlarından ilham aldığını söyledi. 

Üzerinde özel bir QR kodu ile gelen çiçekler, müşterilerin internet sitesi üzerinden Wu’nun Sonbahar 2020 defilesini ve kampanyasının çekimlerini izlemesini sağlıyor. “Sadece bu güzel işçilik ile tasarlanan buketleri müşterilerimiz ile paylaşacağımız için değil, aynı zamanda onlara Jason’un tasarım etkisini ve yolculuğunu gösterebileceğimiz için çok heyecanlıyız,” diyen 1-800-Flowers Ürün Geliştirme Başkanı Valerie Ghitelman, alacağınız her buket ile Jason Wu’nun tasarım dünyasına bir kapı açacağınızın altını çizdi. 
Etİketler