Jean Paul Gaultier, Jimmy Choo ve Kylie Minogue Bir Arada!

Jean Paul Gaultier X Jimmy Choo koleksiyonu, karşıtlıkları keşfetmek için Minogue ile birlikte bir yolculuğa çıkıyor.

Buse Saray BUSE SARAY 20 Ekim 2023
Jean Paul Gaultier, Jimmy Choo ve Kylie Minogue Bir Arada!

Jean Paul Gaultier, Jimmy Choo ve Kylie Minogue, güçlü bir iş birliğinin parçası olarak bir araya geldi. Fransız moda evi ve İngiliz ayakkabı üreticisi, Avustralyalı pop kraliçesi Kylie Minogue tarafından modellenen iddialı ayakkabı koleksiyonunu tanıttı.Jean Paul Gaultier X Jimmy Choo koleksiyonu, bu iki felsefi başkent ve coğrafi nokta arasındaki karşıtlığı keşfediyor. Biri Londra'nın sembolü diğeri ise tipik Paris tarzını yansıtan iki ikonik marka, ayakkabı dünyasında kendi kimliklerini bir araya getirmek üzere iş birliği yaptı. Çok yönlü kültürel karışımlarla ve zanaat sevgisiyle yaratıcı diyaloglara teşvik eden koleksiyonda, her moda evi kendi özgünlüğünü taşıyor.


Gaultier arşivlerinden stilize edilen tasarımlar, klasik Gaultier kodlarını Jimmy Choo'nun modernliği ile harmanlıyor. Her iki marka da güçlü bir kişiliğe sahip cinsellik, asi zarafet ve couture zanaati notlarını paylaşıyor. Güç, bireysellik ve kadınlık gibi ortak değerlere sahip olarak sonuç; iki şehrin hikayesi ve iki mirasın zengin bir karışımı... Koleksiyon, her iki markanın bilinen özgün kodlarını tutarlı bir şekilde harmanlayan 6 ayakkabı içeriyor. Londra'nın punk alt kültüründen veya Paris'in sofistike stilinden ilham alarak, paylaşılan bir bakış açısı keşfediliyor.


Minogue, bir açıklamada şunları söylüyor: "Moda benim için her zaman benzer düşünce yapısına sahip yaratıcılarla iş birliği yapmak ve kişisel ifade özgürlüğüdür. Jean Paul Gaultier ve Jimmy Choo, her ikisi de benim moda yolculuğumun bir parçası oldular ve bu olağanüstü koleksiyonu kutlamak için her ikisiyle çalışmaktan mutluluk duyuyorum. Bu, kolektif tarihlerimizin bir araya gelmesiyle, taze ve yeni bir şey yaratma sürecidir."


3 ikonik ismin bir araya gelmesi doğal bir şekilde gerçekleşti. Yıllardır Jimmy Choo'nun yaratıcı direktörü Sandra Choi, Minogue için özel ayakkabılar tasarlıyor; Minogue aynı zamanda bir Gaultier hayranıdır; sıkça sahne kıyafetleri için bu moda evini tercih ediyor.

Jimmy Choo X Jean Paul Gaultier koleksiyonu, seçili mağazalarda dünya genelinde ve çevrimiçi olarak satışa sunuluyor.

 

 


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.