JEREMY SCOTT H&M İÇİN TASARLAYACAK

Jeremy Scott, H&M için tasarlayacağı koleksiyonun haberini arkadaşı Gigi Hadid ile instagramda canlı bağlantı yaparak duyurdu.

H&M’in yeni tasarımcı iş birliği, Jeremy Scott’ın 2013’te Kreatif Direktör olmasından bu yana tasarımlarında pop enerjisini taşıyan İtalyalı ikonik marka Moschino ile gerçekleşecek.

 Moschino'nun geleneksel Coachella partisinde Jeremy Scott ile Gigi Hadid arasında gerçekleşen ve California’da dijital ekranlara yansıtılan görüşmenin H&M’in sosyal medya hesabında canlı yayınlanması konuklara büyük sürpriz oldu.

 Jeremy ve Gigi, markanın canlılığı, oyunculuğu ve mizah anlayışıyla moda dünyasında en sevilenler arasında olmasını sağlayan özelliklerini taşıyan Moschino [tv] H&M koleksiyonundan ilk stilleri sergileyen kıyafetler ile görüldü.  Jeremy Scott,H&M için kadınlara ve erkeklere özel yeni Moschino koleksiyonlarının yanı sıra pek çok aksesuarı ve sürpriz ürün de tasarladı.                             Moschino’nun Kreatif Direktörü Jeremy Scott, “Moschino [tv] H&M için çok heyecanlıyım. Hayatım boyunca moda sayesinde insanlara ulaştım, bu iş birliğiyle de daha çok takipçime her zamankinden daha fazla ulaşma şansı bulabileceğim” diyor.H&M Kreatif Danışmanı Ann-Sofie Johansson, “Moschino [tv] H&M, pop, sokak kültürü, logolar ve görkemi bir araya getirmesiyle moda için şu dönemde harika bir iş birliği. Jeremy Scott harika biri, moda ile eğlenceyi bir araya getirmeyi ve dünya çapından hayranlarına ulaşmayı çok iyi biliyor” diyor.Moschino [tv] H&M kampanyası, çok platformlu bir yapı oluşturmak üzere sosyal ve geleneksel medyayı birleştiren, radikal derecede yenilikçi bir TV konsepti olma niteliği taşıyor ve dijital dünyaya yeni bir “zapping” deneyimi katıyor. Moschino[tv] H&M koleksiyonu, 8 Kasım’dan itibaren online’da ve seçili H&M mağazalarında olacak..

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.