KAÇMAYACAK BİR SAYI

KAÇMAYACAK BİR SAYI

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 01 Şubat 2014
KAÇMAYACAK BİR SAYI
<#text>Birçoğumuz için aynı durum geçerli: Sevdiğimiz bir dergiyi okurken, bitmesin istiyoruz... Sayfalarca bilgi birçoğumuz için yeterli gelmiyor. Hazzı uzatmak içinse başa dönüyor, çekimleri bir daha inceliyor, detayları gözden geçiriyoruz... İşte siz de aynı dertten yakınıyorsanız, bir önerimiz var... Tabii hala yapmadıysanız :)! App Store'a bir uğrayın ve ELLE Türkiye adıyla son sayımızı iPhone veya iPad'inize indirin! Apple Editörleri tarafından 2013'ün en iyi aplikasyonu seçilen dergimizi her ay son derece emek harcayarak ulaştırıyoruz sizlere... ELLE Türkiye olarak dergi kategorisinde bu titre sahip olan tek yayın olmanın da gururunu yaşıyoruz ayrıca!


<#text>


<#text> Bu özel versiyonumuzun size nasıl ulaştığına gelince: Bir yandan dergimizin sayfaları baskıya hazırlanırken, bir yandan da özel içeriğimizin hazırlıkları başlıyor. Videolar çekiliyor, röportajlar yapılıyor... Ardından hepsi tek tek montajlanıyor... Ardından sayfalar bir kez daha düzenlenerek hareketli bir hal kazanıyor. Amacımız, yukarıda anlattığımız gibi, hiçbir detayı atlamadan derginizle daha fazla vakit geçirmenizi sağlamak!


<#text>


<#text>  İşte bu hummalı çalışmadan sonra dergimiz App Store'daki yerini alıyor. Bu ay, Medcezir'le bir anda hepimizin radarına giren genç ve seksi Serenay Sarıkaya'nın kamera arkası görüntüleri ve diğer sayılardan farklı olarak yenilen grafiğimizle sayfalarımız daha renkli ve eğlenceli. ELLE'in bu halini beğeneceğinizi umuyoruz.


<#text>


<#text> ELLE Türkiye iPad ve iPhone versiyonları, App Store'larda, sizinle buluşmayı bekliyor!

ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

Bu ay kapağımızda 2024'e farklı ve çok heyecanlı başlangıçlarla giren Eda Ece var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.