KAIA GERBER VE KATE MOSS STELLA MC CARTNEY'İN YENİ KAMPANYASI İÇİN POZ VERDİ

Sürdürülebilir modanın öncülerinden Stella Mc Cartney'in yeni kampanyasında, Kai Gerber ve Kate Moss batik desenli organik tulumlarla karşımıza çıkıyor.

Johnny Dufort tarafından çekilen resimlerde, iki neslin süper modelleri Kaia Gerber ve Kate Moss, Stella McCartney’nin yeni kampanyası için poz verdiler.

Geçtiğimiz Ekim ayında Paris Moda Haftasında gösterilen tasarımlarda poz veren ünlü modeller, gizli mesajı olan kampanyada beğeni topladılar.

 
Batik desenli, organik denim tulumlarda poz veren ikili, yuvarlak şekillerde tasarlanan fotoğraflarda, McCartney’nin sürdürülebilir modaya olan bağlılığını yansıttılar. Malzemelerini geri dönüştürülen kumaşlardan kullanan Stella McCartney’in yeni kampanyası bu döngüyü temsil ediyor. Olabildiğince az atık yaratan McCartney, sürdürülebilir modanın öncülerinden biri olarak görülüyor. 

2001’den beri lüks moda sektöründe sürdürülebilirlik devrimi gerçekleştiren McCartney, markasının vejetaryen olduğunu vurguluyor. İlkbahar 2019 koleksiyonunun %60’ı sürdürülebilir materyallerden tasarlanırken, koleksiyonda; sürdürülebilir viskoz, yenilenen kaşmir, organik koton ve denim, sürdürülebilir ahşap gibi kumaşlar kullanıldı. 

Yeni kampanya, Kate Moss’un yedinci McCartney reklamı olurken, Kaia Gerber ilk defa McCartney’nin kampanya yüzü oldu. Bugünün ve yarının kadınlarını temsil eden Kate Moss ve Kaia Gerber, bu anlamlı kampanyada güçlerini birleştirdiler!.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.